Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Tuğba Coşkun, Seda Sayan'ın iddialarına sessiz kaldı! Mehmet Ali Erbil... - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun, geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere takıldı. 42 yaşındaki Coşkun'a Seda Sayan'ın Erbil hakkındaki olay yaratan "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz etti ve sonrasında boşandılar" iddiası soruldu.

    2

    SESSİZ KALMAYI TERCİH ETTİ

    Sessiz kalmayı tercih eden Tuğba Coşkun, konuyla ilgili, "Konuşmak istemiyorum" diyerek, oradan uzaklaştı.

    3

    "BİZ SEDA'YI ÇOK SEVERİZ"

    Ünlü şovmenin 1989-1996 yılları arasında evli kaldığı oyuncu Nergis Kumbasar ise, "Birtakım yanlış anlaşılmalar, yanlış kişiler tarafından dolduruşa gelmiş olabilirler. O yüzden yanlış bir şey söylemiş olabilirler. Biz Seda'yı da çok severiz, Seda da Erbil'i çok sever" ifadelerini kullandı.

    4

    NE OLMUŞTU?

    Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki kavga magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Mehmet Ali Erbil, arkadaşı Tolga Yüce'nin, "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun. Televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" sözünü Instagram hesabından paylaşmıştı.

    "BENİ ARAYIP, SORMADI"

    Erbil, ardından katıldığı televizyon programında, "Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar" demişti.

    5

    "ALLAH ISLAH ETSİN"

    Erbil'in paylaşımına ve açıklamalarına oldukça kızan Seda Sayan, "Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp, kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor" sözleriyle ünlü şovmene karşılık vermişti.

    6

    'TECAVÜZ' İDDİASI

    Tartışma daha da büyüyünce Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil hakkında şok bir iddiada bulunmuştu. Sayan, Erbil'in 2005-2010 yılları arasındaki eşi Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini ileri sürmüştü.

    7

    "GEÇMİŞİ KİRLİ OLAN SENSİN"

    Sayan, "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin. Bence işine bak, ruhunu arındır. Dua et çocuklarının hatırına. Allah'tan af dile benden değil" demişti.

    Seda Sayan, kısa bir süre sonra paylaşımlarını sosyal medya hesaplarından silmişti.

    8

    "BİR HATA YAPTIYSAM KARŞILIĞI İFTİRA MI OLMALIYDI?"

    Şarkıcının iddiasından sonra Erbil'den açıklama gelmişti. "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun. Televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" paylaşımını silen ünlü şovmen, ardından şu ifadeleri kullanmıştı:

    Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği, tanıdığı... Evet, sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz ama sizler şunu da biliyorsunuz ki; ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum. Doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı 'Madem böyle bir şey vardı, niye sustun' diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.

    9

    "İLAÇLARIN TESİRİYLE BİR YANLIŞ YAPTIM"

    Erbil, ardından sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak, "Seda benim canımdır, kardeşimdir... Oğlu oğlumdur... O da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım. Özür diliyorum, Seda'dan da, Oğulcan'dan da... Aramıza da kimse giremez, girmesin" ifadelerini kullanmıştı. Sayan da bu sözleri Instagram hesabından yayınlamıştı.

    10

    "YANLIŞ DİLE GETİRDİM"

    Ardından Mehmet Ali Erbil ile aralarındaki buzları eriten Seda Sayan, konuyla ilgili yeni bir paylaşımda bulunmuştu. Ünlü şarkıcı, "Şahsıma yapılan çok ağır hakaretlerden sonra öfkeyle, ayrılık sebebi olan 'aldatma'yı, 'tecavüz' diye yanlış dile getirdim. Kamuoyunun bilgisine... 'İftira' değil, 'yanlış açıklama' oldu" demişti.

    11

    DÜĞÜNE SEDA SAYAN KATILMIŞTI

    Mehmet Ali Erbil, 2005 yılında Tuğba Coşkun ile evlenmişti. O dönem Seda Sayan da düğüne katılmıştı. Çift, 2011'de boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten Ali Sadi adında çocukları bulunuyor.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ