Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

    Bugün ve yarın Ay, Aslan burcunda dolaşıyor. Bugünlerde canlı, iyimser, yaratıcı, enerji dolu, keyifli ve verimli oluruz. Çocuklarla ve gençlerle vakit geçirmek keyif verir. Ay, Aslan burcundayken saç bakımı ve makyajla ilgilenmek, saç kestirmek yerinde olabilir. Sanatsal ve kreatif işlerde kendimizi ortaya koymamız kolay olacaktır. Kişisel isteklerimize odaklanabiliriz.

    KOÇ

    Bugün, sosyal ortamlarınızı ve aşk hayatınızı iyi idare etmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız bazı konuşmalar sizi hareketlendirecek. Enerjinizi iyi bir şekilde toplamalısınız.

    BOĞA

    İş konularına fazlasıyla kanalize olduğunuz bugünlerde, değişik yerlerde yapılan aktiviteler üzerinizde stres yaratabilir. Ev ortamı gibi rahat yerlerde vakit geçirmeyi tercih edin.

    İKİZLER

    İletişiminiz yüksek olacak. Sevdiğiniz insanla paylaşılacak güzel anlar hoşunuza gidebilir. İş hayatınızın yoğunluklarını ve gelecek haftanın streslerini çok dert etmemelisiniz.

    YENGEÇ

    Alışverişlerinizde ihtiyacınız dışında hareket edebilirsiniz. Maddi konularda beklentileriniz yüksek çalışabilir. Seyahatler ve akrabalarınızla bağlantılarınız sizi heyecanlandırabilir.

    ASLAN

    Sevdiğiniz insanla aynı bakış açısına sahip olamasanız bile onu idare etmeye çalışın. Aile içinde bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Güzel sözlerinizle her durumu idare edebilirsiniz.

    BAŞAK

    Bugün, çok kalabalık ortamlar sinirlerinizi gerebilir. İşlerinizi tamamlayarak yolunuzda ilerleyin. Sevdiğiniz insanla yapılacak planlar sizi keyiflendirip hayatınıza renk katabilir.

    TERAZİ

    Sosyal hayatınız bu hafta sonu çok renkli olabilir. Kalabalık yerlerde hızlı etkilere açıksınız. Bugün, çok para harcamamaya ve kendinizi yormamaya özen göstermelisiniz.

    AKREP

    Partnerinizle birlikte kalabalık ortamlarda vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bazı fikirsel anlaşmazlıklara hazır olun. Aile hayatınızda güzel konuşmalarla durumu toparlayabilirsiniz.

    YAY

    Bugün, vaktinizi değişik ortamlarda geçireceksiniz. Yaşayacağınız bazı olayları fazla abartmayın. Kendi istekleriniz yakın çevrenizdeki insanların planlarıyla çakışabilir.

    OĞLAK

    Yakın çevrenizin isteklerine kulak verebilirsiniz. Bugün, partneriniz size anlayış gösterebilir. Sahip olduğunuz her şeyi detaylı bir şekilde değerlendireceğiniz bir gün sizi bekliyor.

    KOVA

    Kendinize ve yapacaklarınızla ilgili önemli görüşmelere odaklı bir gün sizi bekliyor. Kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla bazı sorunlara açık olabilirsiniz, dikkatli olun!

    BALIK

    İş hayatınızda yapılması gereken işlerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Günlük uğraşılarınız düşündüğünüzden daha çok vaktinizi alabilir. Sonrasında dış ortamlarda bulunacaksınız.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ