Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün rutin işlerinizi kolay halledeceksiniz. Üzerinizden çok büyük bir yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. Çevrenizdekilere yardım etmek, onlar için birşeyler yapmak size çok iyi gelecek.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu pazar eğlenceli, varsa çocuğunuzla, yoksa sevdiğinizle keyifli etkiler altında olacaksınız. Maddi anlamda kendinizi güvende hissediyorsunuz. Arkadaşlarınıza yardım etmek önem kazanabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda partnerinizle birbirinizi anlamak kolay olmasa bile, özel hayatınızda kendinizi şanslı hissetmeniz mümkün. İnsanlara yardım etmek size ayrı bir haz veriyor.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapılması gereken işlerinizin peşinden koştuğunuzda karşılığını gördüğünüz, kendinizi şanslı hissettiğiniz bir gün olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla bazı anlaşmazlıklara çok takılmayın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir. Yine de hayattan beklentiniz yüksek olduğu ve kendinizi şanslı hissettiğiniz için bugünü oldukça verimli kılabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizle anlaşmakta zorluklar oluşabilir. Kendi kişisel kararlarınızı onlarla paylaşırken biraz dikkatli olmalısınız. İş alanlarınızda güzel gelişmeler, duygularınızı abartmanıza neden olabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, yakın çevrenizle anlaşmakta ve mantıklı diyaloglar kurmakta zorlanabilirsiniz. Bu süreçte iyimserliğinizi elden bırakmayın ve bitirmek istediğiniz işlerinizi başka bir güne ertelemeyin.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizde parasal konularda dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Her şeyin para olmadığını anlamanız gerekiyor. Yaşadıklarınızı kendi ederiniz üzerinden değerlendirmeyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanıza buyruk davranmak istiyorsunuz. Başkalarının ne dediği çok önemli değil. Özel hayatınızda kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Dış ortamlardan alacağınız haberler keyfinizi artıracak.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içinde enerji düşüklüğü, bazı işlerinizde kendinizi ortaya koyamamanıza neden olabilir. Aktif olarak dış ortamlarda bulunabilirsiniz. Parasal konularda bazı şeyleri abartabilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarınızda, arkadaşlarınızla para muhabbetine girmemeye çalışın. Para alışverişlerine dikkat! Aşk alanında kendinizi mutlu hissedeceğiniz için duygularınız bugün abartılı çalışabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kalabalık yerlerde sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Onu çok eleştirmemeye özen gösterin. Diğer taraftan ortaklaşa işlerinizde kendinizi ortaya koymak önemli olabilir.