Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Yuvamdaki Düşman’ın 1. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yapımını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk de sürpriz isimler olarak yer alıyor.

Yuvamdaki Düşman 1. bölüm 2. fragmanı;

Yuvamdaki Düşman 1. bölüm fragmanı;

 

 

TRAFİK KAZASIYLA ALT ÜST OLAN BİR HAYAT!

İzleyicileriyle buluşmaya hazırlanan Yuvamdaki Düşman’dan bir tanıtım daha geldi. Kemal (Çağdaş Onur Öztürk) oğlunu görmeye giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybederken, Ceren (Ece Çeşmioğlu) yaşadıklarına inanamıyor. Yasemin’in (Aslı Tandoğan) mutlu aile tablosu geçirdiği trafik kazasıyla alt üst olurken, yaşadığı acı gözlerinden okunan Ceren’in neler yapacağı merakla bekleniyor.

Yuvamdaki Düşman’da çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

Yuvamdaki Düşman Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!