Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Ekonomi İş-Yaşam Sustainable Brands İstanbul 26-27 Mayıs'ta - İş-Yaşam Haberleri

    İstanbul’da 26-27 Mayıs tarihlerinde ‘The Power Of And’ temasıyla gerçekleştirilecek olan SUSTAINABLE BRANDS 2016 ISTANBUL, geleceğin değişen markaları, yeni marka stratejileri, inovasyon, dijitalleşme, yeni tüketici trendleri, tedarik zinciri, sürdürülebilirlik hedefli start-up, sosyal etki ve iletişim konularında ilham almak, fikir alışverişi yapmak ve bilgi edinmek isteyen iş dünyası ve liderlerinin buluşma adresi olacak.

    Marka stratejileriyle yeni düşünce yapıları inşa eden yazar, modern zamanın filozofu Dr. John Izzo; sınırları ortadan kaldıran özgür ruh, ‘The Future Explorer’ın yazarı, extreme sporların süper starı Albert Bosch; yeni nesil iletişimin Mozart’ı Jakob Trollback; tüketici inovasyonunun dünyaca ünlü ismi, fütürist ve trend uzmanı Jody Turner; ‘Karma Marketing’ felsefesi denildiğinde akla gelen isim Sirikul Nui Laukaikul gibi önemli uluslararası konuşmacılar, günümüz markalarının gelecek için nasıl yenilenmeleri gerektiğini paylaşacaklar.

    Markaların geleceği şekillendirmede oynadığı rolü anlamaya ve markalara güç kazandırmaya odaklanmış Sürdürülebilir Markalar® Küresel Platformu (Sustainable Brands), markalar ve tüm paydaşlarını; Boston, San Diego, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barcelona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sidney ile birlikte, 26-27 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da da bir kez daha bir araya getirecek.

    Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen global Sustainable Brands buluşmalarının 4.kez düzenlenen İstanbul ayağına, pek çok uluslararası fikir önderi konuşmacı olarak katılacak.

    SUSTAINABLE BRANDS 2016 ISTANBUL, geleceği şekillendirmeye aday Türk markalarının global açılımı için büyük önem taşıyor. İstanbul buluşmasında yer alan markalar, dünyanın en güçlü marka platformunun bir parçası olarak global ağların içinde de yerlerini alıyor.

    MARKALARA YÖN VERECEK ÖNEMLİ KONUŞMACILAR SUİSTAİNABLE BRANDS İSTANBUL'DA

    Marka stratejileriyle yeni düşünce yapıları inşa eden yazar, modern zamanın filozofu Dr. John Izzo, sınırları ortadan kaldıran özgür ruh, ”The Future Explorer’ın yazarı, ekstrem sporların süper starı Albert Bosch, yeni nesil iletişimin Mozart’ı Jakob Trollback, tüketici inovasyonunun dünyaca ünlü ismi, fütürist ve trend uzmanı Jody Turner, ,Karma Marketing felsefesi denildiğinde akla gelen isim Sirikul Nui Laukaikul gibi önemli uluslararası konuşmacılar günümüz markalarının gelecek için nasıl yenilenmeleri gerektiğini paylaşacaklar.

    HOLLYWOOD'A TAŞINAN SÜRDÜRÜLEBİLİR MODA TASRIMLARI SUSTAİNABLE BRANDS İSTANBUL 2016'DA

    Dünyada fırtına gibi esen yeni nesil moda akımının öncüsü ECOALF markasının yaratıcısı Javier Goyenche’de bu yılın konuşmacıları arasında. Goyanche’nin markası ECOALF, ünlü marka GOOP ile yaptığı işbirliği ile oluşan çanta koleksiyonu ile dünyanın en beğenilen sürdürülebilir moda tasarımlarını Hollywood’a taşıdı.

    ‘The Power Of And’ temasıyla düzenlenecek konferansta dünyadan ve Türkiye’den marka liderleri, oyunun değişen kurallarının ve değişen tüketici davranışlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiğini; ortak değer yaratarak kârlılık artırılması için “Ve’nin Gücünü” kullanarak nasıl stratejiler oluşturmaları gerektiğini, inovasyonu ve yenilikçi çalışmaları nasıl kullanacaklarını tartışacaklar.

    PARALEL KULVARLAR VE YAN ETKİNLİKLERLE ETKİLİ PROGRAM

    Konferansın Liderlik ve Strateji, Tüketici Davranışları ve Etkileri, Tedarik Zinciri ve Satın Alma, Sosyal Etki, Tasarım ve İnovasyon paralel kulvarlarında Türkiye’nin önde gelen konuşmacıları ile tüketici davranışları nasıl değişiyor, yeni tüketici trendleri, tedarik zincirinde şeffaflık ve inovasyon, markalar ve STK’ların daha iyi bir gelecek için yaratığı değişimler, inovasyon ve tasarım ile sosyal inovasyon konuları tartışılacak.

    Her yıl olduğu gibi bu yıl da BASF ve Unilever’in Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek olan Sustainable Brands 2016’nın iletişim sponsorluğunu Vodafone üstlenecek.

    Konferansın altın sponsoru Sunar Grup, gümüş sponsorları Ülker ve Schneider Electric, bronz sponsorları ise Prefabrik Yapı, TAV, Kaleseramik ve Philips.

    Ana medya sponsoru olarak Habertürk ve Bloomberg HT‘nin yer aldığı uluslararası işbirliği, iletişim ve öğrenme platformu SUSTAINABLE BRANDS 2016 ISTANBUL hakkında daha detaylı bilgi ve program için, http://www.sustainablebrandsistanbul.com/2016/ adresini ziyaret edebilirsiniz…

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ