Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Fatma Tuba Yazıcı kimdir? Türkiye'nin gizemli milyarderi Fatma Tuba Yazıcı nerelidir?

    Fatma Tuba Yazıcı ismi internette popüler oldu. Popüler olduğu kadar daFatma Tuba Yazıcı Türkiye milyarderleri arasında. PekiFatma Tuba Yazıcı kimdir?Fatma Tuba Yazıcı ismi neden bir anda popüler oldu? İşte ayrıntılar...

    Forbes’in her yıl yaptığı "En Zengin 100 Türk" listesinin sonuçları açıklandı. Kamuoyunun pek de tanımadığı sürpriz isimler listeye girdi vebunlardan 'Gizemli Milyarder' başlığı ile Forbes'in kapağına taşıdığı Fatma Tuba Yazıcı oldu.

    FATMA TUBA YAZICI KİMDİR?

    Fatma Tuba Yazıcı'nın nereli olduğu hakkında internette bilgi yer almamaktadır. 1 milyar 100 milyon dolarlık serveti ile Türkiye'nin en zengin 100 kişi arasında 35. sırada olan Fatma Tuba Yazıcı Diler Holding'in patroniçesi. Eşinin ölümüyle 36 yaşında Diler Holding'in başına geçen Fatma Tuba Yazıcı, bir anda milyarlara hükmeder oldu.

    Başarılı bir iş kadını olan Fatma Tuba Yazıcı, servetini kısa sürede katladı.En zenginler listesine giren Fatma Tuba Yazıcı, Forbes tarafından medyadan uzak durması sebebiyle 'gizemli milyarder' olarak nitelendi.

    REKLAM
    Haberi Hazırlayan: Mehmet Kılıç
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ