Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Survivor 2018 yarışmasında Gamze Aksu performansı ile göz doldurdu. Yarışmacı Gamze Aksu kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte Gamze Aksu hakkında bilinmeyen ayrıntılar...

GAMZE AKSU KİMDİR?

Gamze Aksu, 1988 yılında dünyaya geldi. 1,75 boyunda olan Aksu, 3 yaşında başladığı artistik jimnastik sporunu 14 yıl sürdürdü. Daha sonra kule atlama dalı ile ilgilenmeye başladıktan sonra Modern Dans bölümüne girdi. Fakat burada yaşadığı talihsizlik durumdan sonra sakatlanma yaşayınca Opera bölümüne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kurdu ve uzun süre şarkı söyledi. Bu grup ile İstanbul, İzmir ve birçok sahil bölgelerinde konserler verdi.

Seyirciler Gamze Aksu'yu aslında ekranlardan tanıyor. Gamze Aksu 2012 yılında yayın hayatına başlayan Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Birçok kliplerde ve reklam filmlerinde de rol alan Aksu, son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez sinema filminde oynadı. Aksu, Recep İvedik 4 filminde Survivor'a katılan bir yarışmacı olarak rol almıştı. Aksu'nun filmdeki rolü gerçek oldu. Gamze Aksu, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışıyor.