Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Koşarak fatura ödeme merkezine gelen yüzleri maskeli beş kişi, silah çekip girdikleri işyerinde bulunan iki çalışanı etkisiz hale getirdi.

Kasadan yaklaşık 5 bin TL alan soyguncular kısa sürede soygunu gerçekleştirdikten sonra kaçarak izlerini kaybettirdi. Polis ekipleri güvenlik kameralarından yola çıkarak soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

GELİŞ VE KAÇIŞLARI KAMERADA
Soyguncuların gelişi ve kaçmaları güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde yüzleri maskeli ve silahlı dört kişi saat 12:56'da koşarak geliyor. Hemen arkalarından silahlı bir kişi daha onlara katılıyor. Bu sırada soyguncuları fark eden bir kadın ve yanındaki çocuk hareket etmeden bekliyor. Soyguncuların yanlarından geçmelerinin ardından kadın ve çocuk koşarak uzaklaşıyor. Daha sonra dışarıya çıkan soygunculardan biri silah çekip bir aracı durduruyor ve sonra aracın geçmesine izin veriyor. Bu sırada silahlı kişiyi gören vatandaşlar çevredeki işyerlerine kaçıyor. Aynı dakika içinde soygunu gerçekleştiren kişiler geldikleri sokaktan koşarak kaçıyor.

DHA