Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN gökyüzünde oluşan Merkür-Satürn olumlu açısıyla fikirlerimizde ve düşüncelerimizde olgun ve bilgi sahibi insanlardan aradığımız desteği görebiliriz. Uzun soluklu, kalıcı iş anlaşmaları ve görüşmeler altına girebiliriz. Planlarımızı uygulamaya koymak için harika bir gün olacak. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Maddi konulardaki planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın iyi gittiğini görebilir, uzun soluklu anlaşmalar ve görüşmeler içine girebilirsiniz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Aldığınız sorumluluklar hayatınıza olumlu bir şekilde yansıyor. Karşınıza uzun soluklu fırsatlar çıkabilir ve siz bunları değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU                

Bugün, tamamlanması gereken işlerinizde hayat sizi destekleyecek. Başkalarının parasal sorumluluklarının manevi konularda sizi güçlendirdiğini görebilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Sosyal çevrenizde çok önemli destekler göreceksiniz. Ortaklaşa işlerinizin ve ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmeniz, çevrenizde güvenilirliğinizi artırmanızı sağlayacak. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU              

Fikirlerinizi kalıcı anlaşmalara çevirebilirsiniz. Sosyal çevrenize verdiğiniz sözleri tutacak, girişimlerinizin desteklendiğini göreceksiniz. Yeni alanlarla da ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Eğitimle, seyahatle ve gelecekle ilgili kararları hayatınıza sokabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde ve verimli olacağınız alanlarda uzun soluklu anlaşmalar yapabilirsiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Sevdiğiniz insanlara verdiğiniz sözleri yerine getirebilirsiniz. Bugün, ev hayatınız için parasal sorumluluklar alacaksınız. Yapacaklarınızı gözden geçirmenizde yarar var. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

İlişkilerinize dair alacağınız kararlar uzun soluklu olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan önemli destekler alacaksınız. Girişimlerinizde kalıcı ve uzun soluklu adımlar atılabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

İş alanlarınızda önemli görüşmelerinizi istediğiniz şartlara çekebilirsiniz. Sağlığınıza yatırım yapmanız önem kazanıyor. Kendinize güvenmeyi öğrenmelisiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Özel ilişkilerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Sanat, hobiler ve kreatif işlerinizde sorumluluklarınızı bilerek organize olacaksınız. Güzel anlaşmalarla karşılaşacaksınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Aile hayatınızda sorumluluklarınızla organize olmuş bir biçimde hareket edebilirsiniz. Konuşulanlar uzun vadeli çözümler olarak karşınıza gelebilir. Çevrenize yol gösterebilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Planladığınız konuları uygulamaya koyabilirsiniz. Organizasyona yönelik işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir. Kafanızdaki fikirleri tam da istediğiniz ortamlara aktaracaksınız.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN