Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması
Şili Premier Lig maçında San Luis De Quillota ile CD Everton karşılaştı.

San Luis De Quillota takımın hocası sahaya şu oyuncuları sürdü: Nelson Espinoza, Joaquin Pereyra, Juan Abarca, Jose Rojas, Braulio Leal Salvo, Jacobo Mansilla, Christian Bravo, Gonzalo Andres Rivas, Rodrigo Gonzalez, Mauro Caballero, S. Parada

CD Everton takımı sahaya şu kadro ile çıktı: Cristopher Toselli, Cristian Suarez, Marcos Velasquez, Dylan Zuniga, Camilo Rodriguez, Alvaro Madrid, Diego Orellana, Ivan Ochoa, Alvaro Ramos, Marco Bueno, Oscar Salinas

Karşılaşmanın ilk 45 dakikası golsüz bitti. İlk 45 dakikada CD Everton futbolcusu Diego Orellana ile San Luis De Quillota futbolcusu Rodrigo Gonzalez sarı kart gördü. 67. dakikada Marco Bueno skoru 0-1 olarak değiştirdi.

Dakika 77 olduğunda Matias Leiva, CD Everton adına ikinci golü attı.

Maçın son dakikasında San Luis De Quillota, Mauro Caballero ile 1-2 yaptı.

İkinci yarıda CD Everton oyuncusu Marco Bueno sarı kartla cezalandırıldı.Maçın ilk yarısında San Luis De Quillota takımında Juan Abarca oyundan çıkarken Ignacio Lara mücadeleye dahil oldu Mücadelenin 2. 45 dakikasında San Luis De Quillota takımında Joaquin Pereyra oyundan çıkarken Daniel Quiero mücadeleye dahil oldu, CD Everton takımında ise Matias Leiva, Sebastian Leyton, Kevin Medel girdi, Alvaro Ramos, Diego Orellana, Oscar Salinas çıktı. Maçı CD Everton 1-2 kazandı.

San Luis De Quillota forması giyen Rodrigo Gonzalez mücadelenin 62. dakikasında kırmızı kart gördü.

İddaa 534 koduyla açtığı bu maçta CD Everton kazanır bahsine oynayanlara 1.80 oranını kazandırdı.

San Luis De Quillota son 5 karşılaşmada 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi almış oldu. CD Everton ise 2 galibiyet, 3 yenilgilik performansa sahip.