Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Kanal D'de yayınlanan başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı Bodrum Masalı 6'ncı bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Yıldız'ın, Evren'in yalanlarını öğrenmesi üzerine gelişen olayların ekrana geldiği dizinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Bodrum Masalı 7. bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

BODRUM MASALI 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Bodrum Masalı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin gelcek haftaki bölümünde Yıldız, Evren'den boşanma kararı mı alıyor? Annesinin boşanma kararını duyan Su nasıl tepki verecek? Bodrum Masalı 6 Ekim Perşembe saat 20.00'de izleyicisiyle buluşacak.

BODRUM MASALI 6. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 6'ncı randevusuna çıkan Bodrum Masalı'nda olaylar şöyle gelişti: Cenk ve Uzay’ın girişimi ile plajdaki kafe hayali suya düşen Ateş, Su, Kelebek ve Aslı, hayallerini gerçekleştirmek için Faryalı’dan yardım isterler. Buldukları çözüm oldukça tehlikelidir ancak gençler yine de çabalayacaklar, sonuna kadar deneyeceklerdir şanslarını. Su, Cenk’e dargındır. Kelebek ise onu istemeden kırmıştır ve gönlünü almaya çabalamaktadır. Su, Cenk’in kendisine yalan söylemesi üzerine hayatında yalan istememektedir artık.

Babasının yalanını annesine itiraf etmesi, Yıldız’ı Evren’in yalanlarını ortaya çıkarmak için harekete geçirir. Yıldız ve Evren’in arasının açılmasını arzu eden Gözde, Yıldız’ın gerçekleri öğrenmesi için harekete geçer. Bu uğurda Gönenç ile yakınlığını da kullanır. Evren hem Yıldız’dan gerçekleri saklamak hem de Gözde’yi kaybetmemek için çabalamaya başlar.