Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Kızları için en iyisini isteyen bir annenin hikayesini konu alan 'Fazilet Hanım ve Kızları' 2. yeni bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Sevinç'in ölümüyle Egemen ailesini derin bir hüzün sarıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar...

24 Mart 2017 Cuma günü yayın hayatına başlayan “Fazilet Hanım ve Kızları’nın”nın yapımcılığını Avşar Film üstleniyor. Sırma Yanık’ın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturuyor.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Takipçileriyle 2. randevusuna çıkacak olan Fazilet Hanım ve Kızları’nda bu hafta Egemen ailesi Sevinç’in ölümüyle sarsılırken, Fazilet Hanım ve kızlarının evi ise, Hazan’ın otel odasında geçirdiği korkunç geceyle yangın yerine dönüyor.

FAZİLET HAYALLERİNDEN GERİ ADIM ATMIYOR
Yarışmayla ilgili büyük hayal kırıklığı yaşayan Fazilet, her şeye rağmen hayallerinden geri adım atmaz. Yeni hedefi, ne pahasına olursa olsun yalıya kapağı atmaktır. Hayatının en karanlık gecesini yaşayan Hazan ise hesaplaşmak için kim olduğunu bile bilmediği Yağız’ın peşindedir. Öte yandan, Sinan’ın çektiği acıya şahit olmak, Hazan’ı geçmişin kapanmayan yaralarıyla yüzleştirirken, Hazan ve Sinan arasında, herkesin hayatını değiştirecek bir köprü kurar.

EGEMEN YALISI'NDA GERÇEKLER AÇIĞA ÇIKIYOR
Yalıda ise, annelerinin ölümüyle ilgili gerçek, kardeşler arasındaki tüm çekişmeleri ayyuka çıkarmıştır. Çocuklarını dizginlemekte zorlanan Hazım ise ailesiyle ilgili çok daha tehlikeli bir sırla yüzleşmek zorundadır. Kızlarına rağmen yarışma uğruna gözünü karartan Fazilet’in Ece’yi yalıya sokması kimsenin beklemediği olayların fitilini ateşlerken, Hazan bir anda kendini Sinan’la birlikte tehlikeli bir macerada bulur.

İLK BÖLÜMDE OLAYLAR NASIL GELİŞTİ?

Fazilet Hanım (Nazan Kesal) , dul kaldıktan sonra hem ana hem de babalık yaptığı iki kızıyla birlikte, varoşun bağrında, küçücük evine sığdıramadığı büyük hayalleriyle, fakirlik içinde yaşar. Ömrü, pişmanlıklar ve kursağında kalmış heveslerle geçmiş olan Fazilet, herkes gibi daha iyi bir hayatın peşindedir. Bu uğurdaki tek yatırımı ise “altın bileziği güzelliği’’ dediği küçük kızı Ece’dir (Afra Saraçoğlu).

Sert bir mizaca ve güzelliği yücelten annesine inat, erkeksi tavırlara sahip büyük kızı Hazan (Deniz Baysal) ise, babasının ölümünden beri yıldızının barışmadığı annesinin karşısındaki en büyük engeldir.

Fazilet’in Egemen’lerin hayatına girişi, iki kızının da hayatını değiştirir
Fazilet, bir gün ünlü olacağına inandığı Ece’yi hayallerinin peşinden oradan oraya sürüklerken, Fazilet Hanım ve kızlarının yolları bir anda saygın ve çok varlıklı bir aile olan Egemen’lerle kesişir. Fazilet’in hayran olduğu Boğaz’ın incisi yalılardan birinde yaşayan Egemen Ailesi ve sahip oldukları zenginlik, Fazilet’in hayallerinin bile ötesindedir. Fazilet’in Egemen’lerin hayatına girmesi, sadece Ece’nin değil, uzun zamandır ailenin dengesizliği ve çapkınlığıyla tanınan oğulları Sinan Egemen’e platonik bir aşkla bağlı olan Hazan’ın da hayatını geri dönülmez şekilde değiştirmek üzeredir.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI OYUNCULARI

FAZİLET ÇAMKIRAN

Nazan KESAL

HAZIM EGEMEN

Mahir GÜNŞIRAY

HAZAN ÇAMKIRAN

Deniz BAYSAL

YAĞIZ EGEMEN

Çağlar ERTUĞRUL

ECE ÇAMKIRAN

Afra SARAÇOĞLU

SİNAN EGEMEN

Alp NAVRUZ

GÖKHAN EGEMEN

Tolga GÜLEÇ