Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Rhian Sugden, paylaştığı videoda göz yaşlarını tutamadı - Magazin haberleri
    1

    2018 yılında Kalkan'da evlenen TV yıldızı Rhian Sugden, şimdilerde bebek sahibi olmak için mücadele ediyor.

    2

    Daha önce tüp bebek tedavisi deneyen ve ilk denemesinde başarısız olan Sugden, hakkında yapılan olumsuz eleştiriler karşısında paylaştığı bir videosa gözyaşlarına boğuldu.

    3

    Anne olmak için mücadele eden 33 yaşındaki ünlü model, kendisine yapılan, "Geçmişin bedelini ödüyorsun. Anne olmayı hak etmedin" şeklindeki olumsuz yorumlar karşısında dik durmaya çalışıyor.

    4

    İngiliz tabloid gazetelerinde, "Üçüncü sayfa güzeli" olarak tanınan Rhian Sugden, anne olmak için çabalarken, bir yandan da kendisine yapılan eleştirilerle mücadele ediyor.

    5

    Instagram'da paylaştığı videoda, "Anne olamazsın; çünkü bunu hak etmedin. Bu, geçmişte yaptıklarının bedeli" diyenlere, tüp bebek serüvenini anlatmak ve anne olmak için tedaviye başlamak isteyen annelere, yol göstermek amaçlı bir blog hazırladığını belirtti.

    6

    Sugden sözlerini şu şekilde sürdürdü:

    Bazıları benim anneliğe hakkım olmadığını, çünkü geçmişte "üçüncü sayfa güzeli" olduğumu yazmış. Bazıları da çocuklarım olsa bile bir gün benim geçmişte yaptığım bu iş yüzünden alaylara maruz kalacağını belirtmiş.

    7

    Geçmişte verdiği yarı çıplak görüntüler, öne sürülerek bir tür saldırıya maruz kaldığını belirten Sugden, "Ama bu saldırının yepyeni bir türü" dedi.

    8

    Ünlü TV yıldızı, "İnsanlar bizim de 'gerçek insan' olduğumuzu unutuyorlar. Ben yaşadıklarımı yazdığım bloğumu para için hazırlamıyorum. Yazmayı seviyorum ve oraya yazdıklarımda birkaç insana yardımcı oldum" dedi.

    9

    Ünlü model Sugden, Kalkavan'a her geldiğinde sosyal medya hesabında fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.