Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Fenerbahçe Volkan Demirel: "Turu geçip yola devam edeceğiz" - Fenerbahçe Haberleri

    FB TV'ye konuşan tecrübeli kaleci herhangi bir sıkıntı yaşamadan Moskova'da turu geçip UEFA Avrupa Ligi'nde yollarına devam edeceklerini söyledi.

    Yöneticilerle yenen yemekten açıklamalar yapan Demirel, "Önümüzde önemli maçlarımız var. Bu maçlar öncesi hep birlikte bir aile yemeği yedik. Bizde böyle geleneksel, yönetim ve futbol takımı arasında yemeklerimiz oluyor. Bunlardan bir tanesiydi. Güzel bir gündü. Yönetimimize ve burada hep beraber olduğumuz için, birlikte hareket ettiğimiz için takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah bu beraberliğimizi sahaya da yansıtacağız" dedi.

    Lokomotiv Moskova maçına avantajlı gidileceğini belirten Volkan demirel "Moskova'ya avantajlı gidiyoruz. Önemli bir maç olduğunu da biliyoruz; hem saha içi hem saha dışı. Gereken şekilde, nasıl davranmamız gerektiğini de biliyoruz. Bunların doğrultusunda gideceğiz ve turumuzu geçip geleceğiz. Orada sahada Fenerbahçe'ye yakışır bir biçimde mücadele edeceğiz; hem gidişimizle hem gelişimizle. Bütün futbolcu arkadaşlarımızla da konuştuk, Fenerbahçe formasını en iyi şekilde temsil edip buraya geleceğiz. Herhangi bir sıkıntı olmadan, turumuzu geçerek yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ