Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Trabzonspor, Matus Bero ve kulübü AS Trencin ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA:

"Profesyonel futbolcu Matus Bero'nun Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ve Kulübü AS  Trencin ile görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur."

27 GOL, 18 ASİST
Trabzonspor'un KAP'a bildirdiği Matus Bero, AS Trencin forması ile 87 maça çıkarken 27 gol ve 18 asistlik performans sergiledi.

twitter

MUHARREM USTA: "BERO TAMAM, İNŞALLAH DİĞERİ DE BİTECEK"
Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Slovak futbolcu Matus Bero'nun transferinin tamamlandığını, aynı ülkeden bir oyuncu transferi daha gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.

Slovakya'da dün Trencin'in Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda Ljubljana ile karşı karşıya geldiği maçı izleyen ve ardından yaptığı görüşmede Matus Bero ile anlaşmaya varan Usta, sosyal medya hesabından bu futbolcuyla birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

Usta, hedeflerindeki iki oyuncu için Slovakya'da bulunduğunu belirterek, "Bero, tamam. İnşallah diğeri de bitecek." ifadesini kullandı.

Genç bir takım oluşturmayı amaçladıklarını aktaran Usta, "Bu senenin takım kimyası çok sayıda kaliteli gençle az sayıdaki tecrübelilerden oluşacaktır. Ortak kararla hedef oyuncular için buradayız." şeklinde paylaşım da yaptı.