Menajer Erdinç Şehit, Manchester City, Birmingham, Vilarreal, H.Berlin, AZ Alkmaar ile Olimpiakos'tan resmi, Milan'dan aracıyla teklif geldiğini ama önceliğin Fenerbahçe'de olduğunu söyledi..

Turkcell Süper Lig'de 100. kuruluş yılında şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tuncay Şanlı'nın, sarı-lacivertli kulüple 6 Haziran Çarşamba günü masaya oturacağı bildirildi.

Tuncay'ın menajeri Erdinç Şehit yaptığı açıklamada, şu anda milli takımla Almanya'da bulunan yıldız futbolcunun Çarşamba günü İstanbul'a döneceğini hatırlatarak, ''Avrupa'da birçok kulüpten transfer teklifi var. Tuncay, Çarşamba günü Türkiye'ye dönünce karar vereceğiz'' dedi.

Şehit, Tuncay'a şu ana kadar 6 Avrupa takımından resmi transfer teklifi geldiğini bildirerek, ''İngiltere'den Birmingham, Manchester City, İspanya'dan Vilarreal, Almanya'dan Hertha Berlin, Hollanda'dan AZ Alkmaar ve Yunanistan'tan Olimpiakos takımlarından resmi teklif var. İtalya'nın AC Milan takımından ise şahıslar aracılığıyla teklif geldi'' diye konuştu.

-''ÖNCE FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞECEĞİZ''-
Erdinç Şehit, Tuncay'ın transferi için 6 Haziran Çarşamba günü Fenerbahçe Kulübü ile görüşeceklerini açıkladı.

Fenerbahçe ile görüştükten sonra kararlarını vereceklerini kaydeden Şehit, ''Tuncay Fenerbahçe'de kaptanlık yapıyor, tabii ki ilk önce Fenerbahçe ile masaya oturacağız. Çarşamba günü yapacağımız görüşmeden sonra kararımızı vereceğiz'' dedi.

-VOLKAN DEMİREL'İN DURUMU-
Şehit, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren kaleci Volkan Demirel'in durumunun da 1-2 gün içinde belli olabileceğini söyledi.

Volkan'ın da menajeri olan Şehit, Fenerbahçe Kulübü ile Volkan konusunda görüştüklerini belirterek, ''Volkan ile ilgili görüşmelerimiz sürüyor, Volkan'ın transferi bugün-yarın belli olur'' diye konuştu.