Sambacının, 'Copa America'dan sonra imzaya geliyorum' sözleri, taraftarı heyecanlandırdı. Ancak Galatasaray'ın son derece ciddi bir handikapı var...
     
     Mesaj gönderdi
      Schalke’de top koşturan Lincoln’ü transfer etmek isteyen Galatasaray’da sıcak saatler... Başkan Gerhard Rehberg’in, “Satmıyoruz'' demesine rağmen, ülkesinden mesaj gönderen Brezilyalı yıldız, “Copa America’dan sonra İstanbul’a imza atmaya geliyorum'' diye konuşması, Sarı-Kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Yıllık 2.1 milyon Euro’ya prensip anlaşmasına varılan Lincoln’ün bonservisi için 8 milyon Euro tutarında kaynak arayışının tüm hızıyla sürdüğü belirtildi.
     
     Juninho korkusu!
      Taraftarlar heyecanlanmasına heyecanlandı ancak daha önce Juninho vakası yaşandığı için, yönetimden somut bir hamle bekleniyor. Ayrıca idarecileri bekleyen ciddi bir handikap var. Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Dunga’nın, Copa America için hazırladığı 34 kişilik kadroda yer alan Lincoln’ün, turnuvada patlama yapması durumunda değerinin katlanabileceği, 28 yaşındaki oyuncunun tercihini bir başka kulüpten yana kullanabileceği ifade edildi.
     
Fanatik