Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

    Bugün Venüs, Boğa burcuna geçecek. İlişkilerimizde daha rahat bir dönem başlıyor. 3 hafta boyunca iletişimimizde sorun yaşadığımız konuları Venüs’ün toparlayıcılığı ve sağlamlığıyla düzeltme şansına sahip olabiliriz. Venüs’ün rahat ettiği Boğa burcunda dolaşıyor olması, ilişkilerimizde ve maddi konularda sağlam temelleri karşımıza getirebilir.

    KOÇ

    Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca maddi kazanımlarınızda artış yaşayacaksınız. Güzel eşyalara karşı ilginiz artabilir.Ticaret ve sanatla uğraşanlar için olumlu bir dönem olacak.

    BOĞA

    Önünüzdeki 3 hafta boyunca fiziksel özellikleriniz ön planda olacak. Kendinize bakmasını bileceksiniz. Keyifli ortamlarda biraz da tembellik yaparak kilo almaya müsait olabilirsiniz.

    İKİZLER

    Sosyal ortamlardan elinizi ayağınızı çekebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmak ve fedakârlıklar ön plana çıkabilir. Bu dönemde arkanızdan konuşulduğuna şahit olabilirsiniz.

    YENGEÇ

    Sosyal çevrelerde gözler sizin üzerinizde olacak. Arkadaşlarınızla olan bağlarınızı güçlendirebilir, onlarla bir arada olmaktan 3 hafta boyunca güzel etkiler alabilirsiniz.

    ASLAN

    Kariyer ve iş hayatınızda olumlu bir dönem içinde bulunuyorsunuz.Toplum önünde kişisel cazibeniz artabilir. Organizasyonlar, davetler ve toplantılar ön plana çıkabilir.

    BAŞAK

    Eğitim, medya, hukuk ve ticaret alanlarınızda güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. İstediğiniz bir seyahati gerçekleştirebilir, tanımadığınız ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

    TERAZİ

    Başkalarının kaynaklarından, eşinizin parasından faydalanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca maddi durumunuzu düzeltmek gibi etkiler altında olacaksınız.

    AKREP

    3 hafta boyunca özel hayatınız aktif olmaya başlayacak. İlişkilerinizi düzeltmek, güzel bir ilişki yaşamak veya ortaklarınızla olumlu atılımlar yapmak için harekete geçebilirsiniz.

    YAY

    İş ve hizmet alanlarınızda güzellikler yaşayacaksınız. Çalışmak size keyifli gelebilir. İş arkadaşlarınızla aranızı düzeltebilir, sağlığınızda olumlu etkileşimlere tanık olabilirsiniz.

    OĞLAK

    Aşk hayatınızda romantik ve tutarlı tavırlarınız ön plana çıkacak. Çocuk yapmak isteyenler bu şansa sahipler. Yaratıcılığınız ve eğlenceli yönünüz ön plana çıkmaya başlayacak.

    KOVA

    Ailenizle olan ilişkileriniz olumlu bir döneme giriyor. Evinizi genişletmek, tadilat ve dekorasyonla uğraşmak size zevk verebilir. Evinizde vakit geçirmekten hoşlanacaksınız.

    BALIK

    Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz tatminkâr olacak. Satış, pazarlama, bilgisayar, reklam, iletişim, yayıncılıkla ilgili işleriniz varsa kazançlarınız artacak. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ