Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün devreye giren Merkür- Uranüs olumlu açısıyla, değişik konular, farklı sohbetler ve iletişimler daha çok ilgimizi çekebilir. Günlük iletişimimizden daha farklı alanlara kayabilir, kendimizi geliştireceğimiz konu ve kişilerle daha fazla irtibat sağlayabiliriz. Öğleden sonra duygu derinliğimiz artmaya başlıyor. Ortak parasal konuşmalar ilgimizi çekebilir.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün, hayata bakış açınız esnek olacak. Farklı konular sizi harekete geçirebilir. Değişik ortamlarda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. İş hayatınızda gücünüzü ortaya koymalısınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa para alanlarınızda oldukça esnek bir gün sizi bekliyor. İçinizden yükselen enerjinin etkisiyle gizemli olaylar ilginizi çekiyor. Dış ortamlarda etkili bir gün geçirebilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanla iyi anlaşacaksınız. Değişik organizasyonlar devrede olabilir. Farklı arkadaş grupları hayata bakış açınızı genişletebilir. Duygusal anlamda çok güçlü olacaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinize yönelik adımlarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Önemli görüşmeler devrede olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana olan duygularınız güçlü akacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dış ortamlara bağlı işlerinizde oldukça başarılı bir gün olabilir. Yaratıcılığa dayalı işleriniz varsa şans sizden yana olacak. İş hayatınızda herkes sizin fikirlerinizi dinleyecek

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalar size kendinizi çok iyi hissettirecek. Aşk hayatınızda duygularınız son derece güçlü çalışacak

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda ve iletişime dayalı konularda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklaşa işlerde güzel konuşmalar olabilir. Değişmeniz gereken konularda gücünüzü kullanmalısınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, parasal kazançlarınız size kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara karşı esnek davrandıkça, işler lehinize dönecek. Birçok konuda çevrenizi ikna etmekte zorlanmayacaksınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda esnek, farklı ve keyifli bir gün sizi bekliyor. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Para alanlarınızda güç sizden yana olacak.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ev ve aile hayatınızda keyifli bir gün geçireceksiniz. Ailenize vakit ayırmak sizi mutlu edebilir. Hayatınızdaki değişimleri gözden geçireceksiniz. Bencillikten uzaklaşın.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Grupsal organizasyonlarda şans sizden yana olacak. Esnekliğiniz ve farklı enerjinizle çevrenizdeki insanları etkileyeceksiniz. Bazı konuları kafanızda büyütmemelisiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Paraya karşı esnek yaklaşımınız, daha çok işi ve parayı kendinize çekmenize neden olacak. Güçlü arkadaşlarınız size yardım edecek.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN