Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

Bugün ve hafta başı Ay, Kova burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Kova burcu, dolaşım sistemi, baldır, bacak, ayak bileği ve topukları temsil eder. Acil olmadıkça bu birkaç gün hassas olan bu organlarımıza yüklenmemeli ve bu organlarla ilgili operasyonlardan kaçınmalıyız. Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için harika günler.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarda çok rahat harekete geçecek, arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız organizasyonlarda duygusal olarak rahat edeceksiniz. Sevdiklerinizle bağlantılarınız bugün çok kuvvetli akabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer ve iş hayatınızda çok çabuk gaza gelip hırslı yanlarınızla işlerinizi kolay organize edeceksiniz. Önsezilerinizi doğru kullanarak göz önünde olacağınız yerlerde doğru kararlar vermeye yatkınsınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğlenceli yönlerinizle dış ortamlarda bulunma isteğinizin yüksek olması nedeniyle ağır yükümlülükler altına girmek istemeyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda başkalarından farklı düşünecek ve mutlu hissedeceksiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda herkesle barış halinde olabilir, sevdiklerinizle ortak paranızı değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızdaki farklı yaklaşımlar kendinizi rahat hissetmenize neden olacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün gerek yakın çevre ilişkilerinizde, gerekse özel hayatınızda ortaklaşa hareket etmek isteyebilirsiniz. Seyahatler ve devamlı hareket halinde olmak sizi hayata daha fazla bağlıyor. Yeni planlar peşindesiniz

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük yapmanız gereken işlerde önceliğiniz parasal konuları halletmek olmalı. Günün geri kalanında harcamalarınızı iyi kontrol etmelisiniz. Yakın çevrenizle bağlantılarınızda birbirinizi anlamak zor olabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğlenceli konu ve olaylar içinde yer almak isteyebilirsiniz. Hayat girişimleriniz açısından sizi destekliyor. Özel hayatınızda rahat hareketleriniz ve tavırlarınız sevdiğiniz insanla daha fazla yakınlaşmanıza neden olabilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün enerjinizi aile hayatınızda harcamak isteyebilirsiniz. Ailenize verdiğiniz sözler sizin kişisel beklentilerinizle uyuşmasa bile işlerinizi kolayca toparlamasını bileceksiniz. Keyifli bir gün olacak, tadını çıkarın.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizle, sosyal ortamlarda bulunmak ve eğlenceli işlerin peşine düşmek isteyebilirsiniz. Hayat girişimlerinizde güzel gelişmeler altındasınız. Bazı arkadaş ilişkilerinizde birtakım zorlanmalar görülebilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geri planda durmayı tercih ettiğiniz bugünlerde iş hayatınızdaki gelişmeler sizi hareketlendirebilir. Arkadaş çevrenizle bazı anlaşmazlıklarınız olsa bile durumları hiç zorlanmadan toparlamayı başaracaksınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğitim ve seyahatle ilgili girişimlerinizde rahat hareket edeceksiniz. Toplum önünde bazı ilişkilerinizde daha naif davranmalısınız. Farklı düşünceler ve duygular zor işlerinize daha kolay adapte olmanızı sağlayabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün daha çok hayal kurmak ve kendinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Psikolojinizi çabuk değiştiren konu ve olaylarla daha fazla ilgili olacaksınız. Maddi konularda hemen kararlar almak isteyebilirsiniz.