Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün Ay, Başak burcunda dolaşıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamalıyız. Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organları fazla yıpratmamalı, ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Hazımsızlık sorunlarını gidermek için ısırgan otu çayı içebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişe yönelik düşünceler kafanızda yer edebilir. Sevdiklerinizle göz önünde olacağınız yerlerde kendinizi keyifli hissedebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Harcamalarınızı kontrol etmek ve keyfi harcamalar yapmak arasında kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızından daha fazla destek bekliyorsunuz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tüm işlerinizi hızlıca halledip geri kalan zamanda evinizde olmanın özlemini çekebilirsiniz. Ev hayatınızdaki dengeyi iyi sağlayın.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düşüncelerinizi toparlamakta zorluk çekebilirsiniz. İletişim trafiğiniz hızlanacak. Bugün, sevdiğiniz insanla olan bağınız güçlenebilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün, kişisel kararlarınızı uygularken biraz zorlanabilirsiniz. Gün boyunca sevdiklerinizi kontrol etme arzunuz yüksek olabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel ilişkilerinizde birtakım konularda kolay etkilenebilirsiniz. Kendi kafanıza göre hareket etme isteğiniz sizi canlı ve hareketli kılacak.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Canınız önemli ve detay gerektiren işlerle uğraşmak istemeyebilir. Etrafınızda olup biten olaylar bugün sizi rahat bırakmayacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz. Hayatınızı ve maddi konuları gözden geçirirken çevrenizden destek alabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi istekleriniz ve toplumun beklentileri arasında kalabilirsiniz. Ailevi konulardaki sıkıntılarınızı gözünüzde fazla büyütmeyin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, olayları gözünüzde fazla büyütmeyin ve kişisel algılamayın. Başkaları tarafından yeterince anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ödemeleriniz kafanıza göre hareket etmenizi zorlaştırabilir. Bugün, iş hayatınızda beklediğiniz desteği rahatlıkla alabilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ve özel hayatınızda çatışmalar oluşabilir. Bazı önemli sorumluluklarınız hayatınızı dilediğiniz şekilde yaşamanıza engel oluyor.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN