Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Karısını vahşice öldürdü!

    Samsun'da bir kişi 1.5 yıldır ayrı yaşadığı ve boşanmak üzere olduğu karısının boğazını ekmek bıçağı ile kesti. Polise teslim olan zanlının "Benim başkasıyla yattığımı biliyorsun, hem de benimle birlikte oluyorsun. Sen ne şerefsiz adamsın' deyince kendimi kaybettim. Boğazını kestim" dediği öğrenildi.

    Bayram OK / SAMSUN (AHT)

    Samsun'un Canik ilçesi Yeşilova Mahallesi TOKİ binalarında meydana gelen olayda, lokantacılık yapan 4 çocuk babası Hüseyin K. (46) iddiaya göre şiddetli geçimsizlik nedeniyle 20 yıllık eşi Asuman K. (42) 1.5 yıl önce terk edip ayrı yaşamaya başladı. Asuman K., kocasına boşanma davası açtı. Eşinden boşanmak istemeyen Hüseyin K., eşinin evine giderek bir süre sohbet edip cinsel ilişkiye girdi. Hüseyin K., daha sonra karısının boğazını ekmek bıçağıyla keserek öldürdü.

    Cinayetin ardından polise teslim olan Hüseyin K. ifadesinde "Asuman'ın evine gittim. Bir süre sohbet ettikten sonra cinsel ilişkiye girdik. Cinsel ilişki sonrası bana, 'Benim başkasıyla yattığımı biliyorsun, hem de benimle birlikte oluyorsun. Sen ne şerefsiz adamsın' dedi. Bu sözler üzerine kendime hakim olamadım. Mutfaktan aldığım bıçakla boğazını keserek öldürdüm" dediği öğrenildi.

    Gözaltına alınan Hüseyin K., Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu'nda sorgusunun devam ettiği bildirildi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ