Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Şipşak Çukur'un oyuncuları sezonun yorgunluğunu böyle atıyor - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Arif Hür'ün haberine göre, haziran ayının sonunda Amerika'ya giden 'Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz tatilini tüm hızıyla sürdürüyor. Sevgilisi Furkan Andıç'ın da kendisine eşlik ettiği güzel oyuncu Kaliforniya'da romantizmin tadını çıkartıyor.

    2

    New York'un ünlü Times Meydanı'nı karış karış gezen ünlü oyuncu, vintage gözlükleriyle ilgi odağı oldu.

    3

    Dilan Çiçek Deniz'in Kalifornia, Los Angeles, Las Vegas ve New York başta olmak üzere pek çok eyaleti gezdiği öğrenildi.

    4

    Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil, Çukur'un sezon finali yapmasının ardından ’12 Numaralı Adam’ adlı oyunun turnesi kapsamında Avrupa'ya çıktı. İlk durağı Almanya'nın Nürnberg şehri olan Köstendil'e sevgilisi Cansu Tosun'un yanı sıra arkadaşları da eşlik etti.

    5

    Erkan Kolçak Köstendil'in bir sonraki durağı İspanya'nın gözde adası İbiza oldu.

    6

    “12 Numaralı Adam” adlı oyununu Avrupa'nın Zürih, Mannheim ve Berlin gibi şehirlerinde sahneleyen Köstendil, oyununun Türkiye’den önce Avrupa’da sahnelemesini, “Sınır dediğimiz şeyin aslında olmadığını gördüm. Senden, kendinden bir hikayeyi gidip dünyanın öbür ucundaki insanlarla paylaşabiliyorsun” sözleriyle anlattı.

    7

    Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli, tatilinin bir kısmını Göcek'te geçirdi.

    8

    Çukur dizisinin 'Medet'i Mustafa Kırantepe'nin tatil rotası Balkanlar oldu. Eşi Gülay Kırantepe ile Sırbistan'a giden ünlü oyuncu daha sonra Muğla'nın Datça ilçesine geçti.

    9

    Rıza Kocaoğlu'nın kız kardeşi Gözde Kocaoğlu, Mercan adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Çeşme'de tatil yapan ünlü oyuncu bu yaz döneminde dayı olmasının mutluluğunu yaşıyor. Kocaoğlu, vaktinin büyük bir bölümünü yeğeniyle birlikte geçiriyor.

    10

    Dizinin 'Sultan Ana'sı Perihan Savaş'ın önceliği ise ailesi oldu. Manisa'nın Turgutlu ilçesine giden usta oyuncu kısa bir tatilin ardından yeniden İstanbul'a döndü.

    11

    'Meke' karakteriyle izlediğimiz genç kuşağın dikkat çeken isimlerinden Aytaç Uşun tatil için tercihini Assos'tan yana kullandı.

    12

    Assos tatili sonrası İstanbul'a dönen ve vaktinin büyük bir bölümünü spor spikeri sevgilisi Mutlu Ulusoy ile birlikte geçiren genç oyuncunun mutluluğu gözlerinden okunuyor.

    13

    Dizide, Kahraman Koçovalı'nın eşi Nedret'e hayat veren Zeynep Kumral, yaz dönemini çalışarak geçirenlerden. Human Oyunculuk Atölyesi'nde gençlere oyunculuk eğitimi veren Kumral, çeşitli seminerler düzenlemeyi de ihmal etmiyor.

    14

    Ünlü oyuncunun en büyük hobilerinden biri de kaykay (skateboard) yapmak. Geçtiğimiz yıl kaykay'a merak saran Zeynep Kumral, "Geçen sene elimde nasıl tutacağımı bilmediğim şeyin üzerine şimdilerde rahatlıkla ve korkmadan çıkıyor olmam beni mutlu ediyor. Düşmek bile çok eğlenceli" diyerek yeni tutkusundan bahsediyor.

    15

    'Celasun' karakteriyle izlediğimiz Kubilay Aka ise yaz tatilinde sık sık yamaç paraşütü yaparak yeni sezon öncesi stres atıyor.