Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Anne vahşeti ! 3 günlük bebeğini..

    Amasya'da 2 çocuk annesi kadın, doğurduğu 3 günlük kız bebeği bıçakla öldürüp, cesedini poşete koydu. Feci şekilde ölen bebeği, ev sahipleri buldu. Rusya'ya kaçmak için bilet alan anneyi ise polisler yakaladı.

    Edinilen bilgiye göre, 30 yaşındaki Sevim K. kocasının 5 yıl önce trafik kazasında ölmesinin ardından 2 çocuğuyla birlikte Amasya merkeze bağlı Fethiye Mahallesi'ndeki kiralık eve yerleşti. Sevim K.'den bir yıldır kira parası alamayan ev sahibi Ömer Tokul, kiracısını icraya verdi. Eşyaları tespit yapmak üzere eve gelen icra görevlileri ağır bir koku hissedip durumu ev sahibine bildirdi. Kızıyla birlikte evİ temizlemeye gelen ev sahibinin kızı odaları dolaşırken bazanın içindeki poşeti açtı. Gördüğü manzara karşısında irkilince babası baktı. Poşette bebek cesediyle karşılaşan Ömer Tokul, durumu polise bildirdi.

    Sevim K.

    RUSYA'YA KAÇAMADAN YAKALANDI, İKİ ÇOCUĞU YUVAYA VERİLDİ

    Eve gelen polis ve diğer ekiplerinin incelemesiyle 3-4 gün önce doğduğu anlaşılan bebeğin üzerinde iki bıçak darbesi tespit edildi. Olayın fark edilmesinden önce evden ayrıldığı ve Rusya'ya kaçmak için uçak bileti ayırttığı belirlenen anne Sevim Köse, Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından yakalandı. Mahkemeye çıkarılan Köse, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer iki çocuğu ise çocuk yuvası yetkililerine teslim edildi.

    TORBAYI AÇINCA İRKİLDİ

    Apartmanın birinci katındaki kiracısından son bir yıldır kira alamadığı için icraya başvurduğunu anlatan ev sahibi Ömer Tokul, "Evi temizleyelim diye gittiğimizde kızım bazayı kaldırınca irkildi. Ben de fare gördü zannettim. Bazayı kaldırınca poşet gördük. İçinde yeni doğmuş çocuk bulduk. Sonra polise telefon ettik" dedi. Tokul, olaydan dolayı büyük üzüntü yaşadığını söyledi.

    İHA

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ