Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
İHA

Adana'da bir alışveriş merkezinde bıçaklı bir kişinin, özel güvenlik görevlilerini kovalaması ve daha sonra çıkan kavga cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesi, Yeni Mahalle'deki alışveriş merkezine giren bir grup genç, x-ray cihazından geçerken cihazın uyarı vermesi üzerine özel güvenlik görevlileri şahısların üstünü aramak istedi. Ancak gençlerin arasında bulunan ve bıçak taşıdığı öğrenilen genç, üzerini aratmak istemeyerek AVM'nin içine doğru koşarak kaçtı.

İHA'nın haberine göre, özel güvenlik görevlilerinin de arkasından koştuğu genç, bu kez onlarca çocuk ve kadının gözü önünde cebindeki bıçağı çıkartıp rastgele etrafa sallamaya başladı.

Şahıs, daha sonra da özel güvenlik görevlilerini bıçakla kovaladı. Aynı şahıs, bir süre sonra bıçağı cebine koyarak özel güvenlik görevlilerinin yanına gitti.

Gruptakilerden biri de koşarak özel güvenlik görevlisine tekme attı. Bunun üzerine özel güvenlik görevlileri ile gençler arasında tekmeli yumruklu kavga çıktı. Kavga olay yerine polisin gelmesiyle son buldu. Zanlılar gözaltına alındı.