Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Kadın Kate Middleton'ın 12 yıllık çizmeleri
    1

    Cambridge Düşesi Kate Middleton, Londra’daki Robin Hood Primary School'u ziyaret etti.

    2

    35 yaşındaki Düşes, çocuklara doğa sevgisi aşılamak için öğrencilerle birlikte bahçe işleri yaptı.

    3

    Öğrencilerin böcek evi olarak tasarladığı ve Kraliyet Ailesi'nin içinde yaşadığı Buckingham Sarayı'ndan esinlenerek Bug-ingham Sarayı(Bug, İngilizce’de böcek anlamına geliyor) ismini verdiği çalışma ise Middleton'u güldürdü.

    4

    Eylül ayında üçüncü çocuğunu beklediği açıklanan Cambridge Düşesi, mide bulantılarının ardından ziyaretlere daha da ağırlık verdi.

    5

    Middleton, kendisinin hevesli bir bahçıvan olduğunu, çocukları George ve Charlotte’un bu sevgiye sahip olması için çaba harcadığını ifade etti.

    6

    Middleton, bu etkinliğe katılırken neredeyse 12 yıldan beri kullandığı Penelope Chivers markalı deri çizmelerini tercih etti.

    7

    Üzerine bir yağmurluk alan ve skinny jeans ile kombinini tamamlayan düşesin, kıyafetleri arasında en dikkat çeken parça çizmeler oldu!

    8

    475 sterlin (yaklaşık 2500 Türk Lirası) değerindeki çizmeleri sık sık giyen Middleton, çizmelerinden ömür boyu vazgeçemeyecek gibi gözüküyor.

    9

    Sık sık etkinliklerde bu çizmeleri giyen Middleton, en son 2016 yılında gerçekleşen kraliyet gezisi sırasında aynı çizmeleri tercih etmişti.