Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, 'Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Çilingiroğlu programda birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan satır başları:

- Kadınların trafikten men edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tanıdığım kadınlar arasında en iyi araba kullanan kişi Sedef Bozok.

- Zehra'ya araba aldık, haziranda ehliyet alacak. O zaman kullanmaya başlayacak.- Gece kulübüne izinsiz gittiği için Zehra'ya ceza vermiştik ama artık 18 olduğu için ceza dönemi bitti.

- Zehra'nın reklam filminde söylediği 'anneee' kelimesine bayılıyorum. Efsane oldu. Annesinden çok daha başarılı bence.- Küçük Kaya da golf oynuyor. Zehra da muazzam sporcu oldu.  

- Zehra müthiş tekme atıyor, yumrukları o kadar iyi değil. Geçenlerde 'tekme at' dedim. Kolumu kırıyordu.- Hülya'nın özel hayatında çok esprili olduğunu söyleyemem. Kameraların karşısında hep neşelidir. Evdeyken kavga ederdik, dışarı çıktığımızda kameraları görünce espriler yapmaya başlardı. 'Benim 3 sn. önce kavga ettiğim kadın bu muydu' diye düşündürürdü beni.

- Hayatımda hiç kimseye hayran olmadım. Türkiye'de beğendiğim iki sanatçı var Tarkan ve Cem Yılmaz.

- Kenan ve Kıvanç'ın evlenmesi şöhretlerini etkilemez. Onlar bir Tarkan değil çünkü. Tarkan bir ikon.

- Aynı şey Cem Yılmaz için de geçerli.  Diğerleri komedyen ama Cem komedyen değil. O bir zeka ürünü.- Helin benim kızım gibi. İnşallah çok mutlu olurlar. Ona çok emek verdim. Damat da çok sempatik, İşi gücü var. biz ona Helin'i emanet ettik.

- Helin beni aradı 'Evleniyorum Kaya Abi, nikah şahidim olur musun?' dedi. Hayatımda ilk kez nikah şahidi oldum.- Kendimle gurur duyuyorum. Hülya gibi bir kadını senelerce ve başarıyla taşıdım.

- Bana 'Bu zamana kadar Hülya Avşar'ın kocası olmaktan başka ne iş yaptın diyorlar.  Hülya Avşar'ın kocası oldum işte. Olun bakalım olabiliyor musunuz?