Estetik sorusu Yağmur Ünal'ı kızdırdı
![](https://im.haberturk.com/2016/10/22/1313782_a1f50b41c086a804f571c0b0e4c04aa7_640x640.jpg)
Yağmur Ünal, dünyaca ünlü bir saat markası tarafından Karaköy Mükellef Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeğine katıldı.
![](https://im.haberturk.com/2016/10/22/1313782_3f722098fe816c9692bfa12e6a49f405_640x640.jpg)
Gazetecilerle sohbet eden ünlü oyuncu-yapımcı, bir muhabirin “Yüzünüzde estetik var mı?” diye sorması üzerine sinirlendi. Ünal, bu soruya “Benim bütün fotoğraflarımı karşılaştırabilirsiniz. Bu soru nereden çıktı?” diye tepki verdi.
HT MAGAZİN / Arif HÜR
![](https://im.haberturk.com/2016/10/22/1313782_33fb663331169fbfd4d5d73a5b4b0742_640x640.jpg)
CİHAN ÜNAL'DAN DUYGUSAL MESAJ
Öte yandan Cihan Ünal küçük kızı Yağmur'un doğum gününü Instagram üzerinden kutladı. Ünal, paylaştığı fotoğrafın altına 'Canım kızım iyi ki varsın, seni çok seviyorum' notunu düştü.
![](https://im.haberturk.com/2016/10/22/1313782_b7ac9e42141a7b9ddfe3977575e326f6_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2016/10/22/1313782_ea397ee9c4e6185267170b8030d401e2_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2016/10/22/1313782_f5468fb1b613c544077804b711d70535_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2016/10/22/1313782_05a04507a0adfdb89ab89c8c766166de_640x640.jpg)