Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Şipşak Selim Erdoğan tutuklandı! Selim Erdoğan kimdir?

    Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Bozburun Mahallesi’nde bir villada uyuşturucu madde imalatı yapıldığı yönündeki ihbar üzerine harekete geçti. Villaya baskın yapan jandarma yaptığı aramada, uyuşturucu yapmak için düzenek, cam kavanozlar içinde paketlenmiş halde 840 gram esrar maddesi ele geçirdi. Operasyon kapsamında villada bulunan dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan gözaltına alındı.

    İddiaya göre Erdoğan, karşısında gördüğü jandarmayı içeri almak istemedi, oyalamaya çalıştı. Eve giren jandarma ekipleri, bir odanın tamamen uyuşturucu yetiştirmek, kurutmak ve muhafaza etmek üzere kurulmuş düzenekle karşılaştı.

    Muğla Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen ünlü oyuncu, sorgulanmak üzere Marmaris Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Villayı bir süre önce kiraladığı öğrenilen Erdoğan’ın komşusu Mehmet Çalış, "Selim Erdoğan çok iyi biridir ve herkes burada sever. Üzerine bir iftira atılmıştır. Böyle bir şey olacağına kesinlikle inanmıyorum. Kendisi yeni geldi ve olmadığında bahçesini ben düzenlerim. Öyle uyuşturucu madde ekmek ticaret yapma gibi iddialar yalandır" dedi.

    ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

    Sağlık kontrolünden geçirilen Erdoğan, ifade işlemleri için Marmaris Jandarma Komutanlığına götürüldü.

    Jandarmadaki işlemleri tamamlanan Selim Erdoğan, adliyeye sevk edildi.

    TUTUKLANDI

    Erdoğan, yasa dışı ekim ve uyuşturucu madde ticareti yapmak suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

    REKLAM

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ