Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Merve Boluğur bir erkek arkadaşıyla Nişantaşı'nda görüntülendi - Magazin haberleri
    1

    Murat Dalkılıç'la iki yıllık evliliği Eylül 2017'de sona eren Merve Boluğur, Nişantaşı'nda bir erkek arkadaşıyla objektiflere takıldı. Oyuncu, yanındaki erkek arkadaşına telkinlerde bulunarak, kafasını kaldırmamasını ve gazetecilere bakmamasını söyledi.

    2

    Cadde'nin haberine göre, şarkıcı Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra "Birini seversem aslanlar gibi elinden tutar ortaya çıkarım" açıklamasını yapan Merve Boluğur, önceki gün bir erkekle Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

    3

    Araç içinde seyir halinde olan ikiliden Merve Boluğur, şoför koltuğunda otururken erkek arkadaşı yan koltukta görüntülendi.

    4

    Fotoğraflarının çekildiğinin farkına varan oyuncu, yanındaki erkek arkadaşına telkinlerde bulunarak, kafasını kaldırmamasını ve gazetecilere bakmamasını söyledi.

    5

    Boluğur'un Murat Dalkılıç'la iki yıllık evliliği Eylül 2017'de sona ermişti.

    6

    Kısa bir süre önce Boluğur'un adı İzmirli işadamı Emir Aydemir'le anılmıştı. Merve Boluğur, o iddiaları sosyal medya hesabından, "Arkadaşlar yalan yanlış haberler dolaşıyor. Ben de sizlerden duyuyorum. Hayatımda biri olsa zaten herkes bunu bilir" mesajıyla yalanlamıştı.