Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Murat Dalkılıç ve Katerina Kos aşk mı yaşıyor?
    1

    Takvim Gazetesi'nin özel haberine göre güzel oyuncu Merve Boluğur'la 2 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde bitiren Murat Dalkılıç, boşanır boşanmaz çapkınlıkta gaza bastı.

    2

    Dedikodulara göre Boluğur'la boşandıktan sonra bir süre kalbini aşka kapatmayı düşünen Dalkılıç, bu kararında başarılı olamadı.

    3

    TAKİBE TAKİP!

    Boluğur'la evli olduğu dönemde de adı farklı güzellerle anılan ünlü popçu, iddiaya göre gönlünü Rus model Katerina Kos'a kaptırdı.

    4

    Kariyerini İstanbul'da sürdüren Rus modeli geçtiğimiz yıl 'Soktuğu Duruma Bak' şarkısının klibinde de oynatan Dalkılıç'ın boşandıktan sonra Kos'la görüşmeye başladığı öne sürüldü. Kızıl saçlı mankeni Instagram'da takibe alan yakışıklı popçuya Katerina Kos da kayıtsız kalmadı.

    5

    SIR GİBİ SAKLIYOR

    Güzelliğinin yanı sıra Türkiye'de oynadığı reklam filmleri ve boy gösterdiği defilelerle de dikkat çeken Katerina Kos, iddiaya göre şarkıcıyla gizli gizli görüşmeye başladı.

    6

    Merve Boluğur'la tek celsede boşandığı için hayranlarını üzen çapkın popçunun bu son aşk hamlesi ise "Sevenlerinin aksine Murat'ın yüzü çabuk gülmüş" dedirtti.