Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Son dakika! İlhan Ünğan cinayetinde yeni gelişme! Otel odasında cinayet planı!

    Habertürk’ten Nihat Uludağ’ın haberine göre, İranlı uyuşturucu kaçakçısı Naci Şerifi Zindaşti'nin kızı ve şoförünün öldürülmesi olayında azmettirici olarak aranan İlhan Ünğan geçen Nisan ayında Bağdat Caddesi'nde uğradığı silahlı saldırı sonucunda öldürüldü.

    TETİKÇİ VE YARDIMCISI TUTUKLANDI

    İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İlhan Ünğan cinayetinin tetikçisi E.Ö. Ve onu olay yerine getirdiği tespit edilen C.D.'yi gözaltına aldı. İki zanlı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

    CİNAYETİN ORGANİZATÖRÜ ARANIYOR

    Yürütülen soruşturmada, İlhan Ünğan cinayetini organize eden kişinin, Ünğan'ın en yakın adamı olan Tolga Hakan C. olduğu tespit edildi. Tolga Hakan C. polis tarafındanher yerde aranıyor. Polis Tolga Hakan C.'nin arandığı sıradatetikçi ile Kartal'da bir otelde buluştukları kamera kayıtlarına ulaşıldı. Tolga Hakan C.,tetikçi E.Ö ve yardım yataklık yapan C.D ile otelde bir araya gelirken güvenlik kameralarında bu buluşma ortaya çıktı.

    Cinayet organizatörü Tolga Kakan C.

    KOZMİK CİNAYET ORGANİZATÖRÜ

    Cinayet organizatörü Tolga Hakan C.'nin, Naci Şerifi Zindaşti'nın kızı ve şoförünün öldürüldüğü olayda da ifade verdiği ortaya çıkmıştı, zanlının bir dönem ünlü uyuşturucu baronu Urfi Çetinkaya adına yarış atlarının işletmeciliğini yaptığı, son dönemde de öldürülen İlhan Ünğan'ın yanında çalıştığı tespit edildi.

    OTELİN KAMERALARI ELE VERDİ

    Organize polisi, Tolga Hakan C.'yi her yerde ararken, cinayeti aydınlatan çok önemli görüntülere ulaştı. Cinayet organizatörü Tolga Hakan C., tetikçi E.Ö. Ve yardımcısı C.D.'nin cinayetten önce aynı otelin lobisinde olduklarını gösteren görüntüler ortaya çıktı.

    Tetikçi E. Ö. ve C. D.

    CİNAYETTEN BİR GÜN ÖNCE OTELE YERLEŞMİŞLER

    İlhan Ünğan'ın 8 Nisan günü ailesiyle birlikte Bağdat Caddesi'nde kahvaltı yapacağını bilen Tolga Hakan C.'nin 7 Nisan günü tetikçi E.Ö. Ve yardımcısı C.D.'yi Kartal'daki bir otele yerleştirdiği belirlendi. Hakan C., tetikçi E.Ö. Ve yardımcısı C.D.'nin aynı otelin lobisindeki görüntülere polis el koydu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ