Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Trabzonspor Nevzat Aydın'dan Muharrem Usta'ya şok sözler!.. - Trabzonspor Haberleri
    1

    HABERTÜRK SPOR / Haluk AYYILDIZ

    Süper Lig’in devre arasında yapılan nokta atışı takviyelerin ardından müthiş bir çıkış yakalayan Trabzonspor’da sular durulmuştu...

    2

    Ancak başkan Muharrem Usta ile yardımcısı Nevzat Aydın arasındaki atışma Bordo-Mavililer’de yeni bir krizin patlak vermesine neden oldu.

    3

    Başkan Usta geçtiğimiz günlerde yerel basına verdiği bir röportajda sezon başında yapılan transferlerle ilgili çarpıcı ifadeler kullanmıştı.

    4

    Castillo, Durica, Bero ve Onazi gibi isimleri takıma kendisinin kazandırdığını belirten Usta, o süreçte transfer komitesinin başında yer alan Nevzat Aydın ve ekibinin niyetlerinden şüphe etmediğini ancak tecrübesiz olduklarını ileri sürerek, Ibanez, Suk ve Ramil’in transferini gerçekleştirdiklerine dikkat çekmişti.

    5

    ‘ZARAR VERMEMEK İÇİN SUSUYORUM’
    Bu sözlerin ardından gözlerin çevrildiği Nevzat Aydın’dan çok sert bir yanıt geldi.

    6

    Zaman zaman diğer yöneticilerle de sıkıntılar yaşayan başkan yardımcısı Aydın, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Başkan Muharrem Usta’nın ego yüklü röportajında anlattıklarının gerçeklerle uzaktan yakından alakası yoktur.

    7

    Çok yazık. Canım Trabzonspor’umuza zarar vermemek için şu an buna ek olarak söyleyeceğim başka bir şey yok.

    8

    Ancak zamanı ve yeri geldiğinde her süreci, kararı ve transferi en etkili mecralarda detaylarıyla paylaşacağımdan emin olabilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

    9

    MUHARREM USTA NE DEMİŞTİ?
    Başkan Muharrem Usta, kısa süre önce verdiği röportajda transferlerle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

    10

    “Göreve ilk geldiğimizde yükümüz çok ağırdı. Bunu bildiğim için arkadaşlar arasında görev paylaşımı yaptık.

    11

    İlk günler ben de işin özellikle ekonomik tarafına baktım. Futbol işlerini devrettiğim arkadaşlar(teknik) aslında iyi niyetliydiler.

    12

    Bundan hiç şüphem olmadı. Ama tecrübesiz olduklarından, başarılı olamadılar. Sezon başında bile bir çok transferi başkan olarak ben yapmak zorunda kaldım.