Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Trabzonspor yönetimi ara transferde kadroyu güçlendirmek için kolları sıvadı...

Gazete Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre; Bordo-Mavililer ilk etapta savunma bloğunu güçlendirme çalışmalarına devam ederken, listesindeki Marsilyalı stoper Doria için Fransız kulübüne ilginç bir teklif yapıldı. Doria’nın kendisiyle ilgili yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği öğrenilirken, Marsilya Kulübü’ne yarım sezon için kiralama teklifinin iletildiği ve kiralama bedeli olarak da 400 bin Euro peşin para verebileceği bildirdi. Yönetim Doria’nın kendisine de 200 bin Euro teklifini yaptı. Doria’nın teklifi kabul ettiği belirtilirken, kulübüyle pazarlıkların devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

SIRADA SOL BEK VAR
Bu arada Mas’ın gitmesine kesin gözüyle bakıldığı Trabzonspor’da sol bek içinde yeni girişimler başladı. Buna göre, MLS’te New York Red Bulls takımında forma giyen 25 yaşındaki Jamaikalı Kemar Michael Lawrence ismi gündeme geldi. Lawrence ile Fransız devi Monaco da ilgilendi. Maliyeti 1,5 milyon Euro olan futbolcu ile ilgili olarak Bordo-Mavililer geniş bir araştırma başlatırken, daha önce Amerika’da futbol oynayan Castillo’nun da bu oyuncu hakkında bilgi alındığı belirtildi.

SAKIB AYTAÇ PAZARLIĞI BAŞLIYOR
Trabzonspor yönetimi Antalyasporlu Sakıb Aytaç için de girişimlerde bulunuyor. Volkan Şen ile takası gündeme gelen Sakıb için pazartesi günü Akdeniz kulübüyle masaya oturulacağı ve görüşmelerin başlayacağı öğrenildi. Ancak Antalyaspor’un takasa sıcak bakmadığı para istediği de ayrıca ifade edildi. Yönetim, takas gerçekleşmez ise makul bir rakama Sakıb Aytaç’ı renklerine katacağı ifade edildi.

KARABÜKSPOR, NDOYE'U İSTİYOR
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan N’Doye’e Karabükspor talip oldu. Daha önce Yatabare’yi Bordo-Mavililer’den transfer eden Karabük’ün bu kez de N’Doye’u istedi. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan N’Doye hakkında son kararı Rıza Çalımbay’ın vereceği ancak tecrübeli golcüyü bırakmak niyetinde olmadığı belirtildi.