Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün ve yarın akşam saatlerine kadar Ay, Terazi burcunda dolaşıyor. Bugünlerde, uyumlu, anlayışlı ve sevgi dolu oluruz. Romantik planlar öne çıkar. Aynı zamanda hassas olabilir ve az güvenilir davranabiliriz. Aşk ve ilişkiler öne çıkar ama zaman zaman kararsızlıklarımız bizi zorlayabilir. Tutulmadan ve gezegen etkileşimlerinden aldığımız etkilerle hem ortaklaşa işlerimize hem de özel hayatımıza bugünlerde çok dikkat etmeliyiz.

KOÇ

Bugün, özel hayatınızla ilgili konular daha fazla ön planda olacak. Özel yaşamınızda işler yolunda gitmiyorsa, size destek olacak bir partner ihtiyacını bugün fazlasıyla hissedebilirsiniz.

BOĞA

Kafanız pek rahat olmayabilir. Yapılacaklar listesi uzadıkça veya siz kafanızdakileri yapamadıkça üzerinizdeki baskı artabilir. Bugünlerde farklı olan her şey fazlasıyla dikkatinizi çekiyor.

İKİZLER

Özel hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde duygularınız ön planda olacak. Çok çabuk ciddileşebilir ve istedikleriniz gerçekleşmediğinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

YENGEÇ

Gün içinde ailenize karşı mantıklı ve adil yönleriniz ön planda olabilir. İş alanlarınızda deneyimlediğiniz değişimleri, aile hayatınıza aktarırken son derece dikkatli olmalısınız.

ASLAN

Yakın çevrenizde olup bitenlere vereceğiniz tepkiler önemli olabilir. İnsanların hayatları sizin hayatınıza da etkiliyor. Çevrenizin sorumluluklarıyla uğraşmak ruh halinizi değiştiriyor.

BAŞAK

Olaylara gerçekçi yaklaşacaksınız. Parasal konularda biraz tutumlu davranmanız mümkün. Özel hayatınızda gerçeklerin peşine düşebilir, sorularınızın cevaplarını almak isteyebilirsiniz.

TERAZİ

Aldığınız sorumluluklar, hayatı farklı bir yönden algılamanıza sebep olabilir. Üzerinizde ağır bir yük varmış hissine kapılabilirsiniz. Bu da sevdiklerinize tepki vermenizi kolaylaştırabilir.

AKREP

Bugün, duygularınızı göz ardı etmeye meyilli olacaksınız. Aşk hayatınız ve işiniz arasında mekik dokuyorsunuz. Hayalperest taraflarınız özel yaşantınızda gün içinde etkili olacak.

YAY

Sosyal ortamlarda kendinizi dengeli bir biçimde ortaya koymak isteyeceksiniz. Yoğun olan özel hayatınız arkadaşlarınıza karşı daha az tahammüllü olmanıza neden olabilir.

OĞLAK

Bugün, duygularınız sizi zorlayabilir. Aile hayatınızla ilgili konular aklınızı kurcalasa da işinizi de düşünmeden edemiyorsunuz. Yarım kalan işlerinizi halletmek sizin için önemli olacak.

KOVA

Geleceğe yönelik projelerinizde mantıklı olun. Duygu iniş çıkışlarınız sizi yorabilir. Her şeyi kafanıza takmamayı öğrenmeniz gerekiyor. Yardımlaşma duygunuz yüksek olacak.

BALIK

Ortaklaşa yapacağınız harcamalarınızda elinizden geldiği kadar dengeli olabilirsiniz. Hislerinizi sevdiğiniz insana göstermekte zorlanabilirsiniz. Bugün, hayal gücünüz yüksek olacak.