Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

Bugün Güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçecek. Önümüzdeki 1 ay boyunca hızlı, meraklı ve sosyal yönlerimiz ortaya çıkabilir. İkizler burcu ve diğer hava grubu burçları Teraziler ve Kovalar için rahatladıkları, destekleyici bir dönem olacak. Değişken burçlar olan Başaklar, Yaylar ve Balıklar için ise bugünden itibaren mücadeleci bir süreç başlıyor.

KOÇ

Satış, reklam, pazarlama, iletişimle ilgili konular ile yakın çevre alanlarınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Kısa yolculuklar ve iletişime dayalı konular ön planda olacak.

BOĞA

Parayla ilgili işleriniz iyice yoğunlaşacak. Önümüzdeki 1 ay boyunca maddi konularda ve ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Kazançlarınızı artıracaksınız.

İKİZLER

Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız. Sağlığınız iyiye gidecek. Sizi strese sokan konular uzaklaşmaya başlayacak.

YENGEÇ

1 ay boyunca elinizde olmayan bazı olaylara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sakin durmalı, gelecek atılımlarınız için düşünmeli ve plan yapmalısınız.

ASLAN

Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz, hayatınızda etkili olacak. İşlerinizden elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Sosyal olacağınız bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

BAŞAK

Kariyerinizde ve iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinizi sağlamlaştırmak gibi etkiler altındasınız.

TERAZİ

Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret ve medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir kurs ya da seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir.

AKREP

Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler ve başkalarının paraları alanlarında kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

YAY

Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, danışmanlık ve yer değiştirme gibi konular hayatınızın merkezinde yer alacak. Eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek sizin için önemli olacak.

OĞLAK

İş ve hizmet alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Sağlığınızla ilgili düzenlemeler ön plana çıkacak.

KOVA

Aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem.

BALIK

Ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım-satımı ya da kiralaması gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz.