Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Moda 2017 New York Gelinlik Moda Haftası
    1

    Gelinliğin enleri geçtiğimiz günlerde gerçekleşen New York Gelinlik Moda Haftası'nda görücüye çıktı. Ünlü tasarımcıların iddialı modelleri ve koleksiyonları büyük beğeni topladı. İşte 2017 yılında evlenmeyi düşünenler için rehber niteliğindeki gelinlik modelleri...

    2

    1- Pelerin

    Kendinizi en mutlu gününüzde prenses gibi hissedeceğiniz uzun pelerinlerle ve ceketlerle duvak kullanmanıza gerek kalmadan eşsiz bir görüntü sağlayabilirsiniz.

    Yolancris'in bu modeli ise gösterişli boyun detayları ve transparan kabarık etekleriyle sezonunun trend gelinlik modellerinden biri.

    3

    Berta'nın gümüş iplerle işlenmiş parlak görünümlü ve göğüs dekolteli modeliyle hem sade hem de iddialı bir görünüm kazanabilirsiniz.

    10

    Ines Di Santo

    11

    Reem Acra

    12

    3- Metalik

    Sezonun trendlerinden metalik tonlardan gelinlikler de nasibini alıyor. Gümüş, parlaklık veren detaylar ve altının bütün ihtişamı 2017 yılında gelinlere farklı bir alternatif sunuyor. Eğer bu sezon evlenmeyi düşünüyorsunuz farklılık yaratmak için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece salona giriş yaptığınız an bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

    Reem Acra