Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün ve yarın Ay, Terazi burcunda dolaşıyor. Terazi burcu böbrekleri, kalça ve basenleri, bel bölgesini temsil ettiğinden böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Özellikle öğleden sonraları bol su içmek faydalı olacak. İkili ilişkiler ön planda olacağından, ilişkilerimizi geliştirmek ve bitirmek için uygun günler. Tiyatro, konser, opera etkinlikleri hoş olabilir.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün özel hayatınıza zaman ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızdaki dengeyi iyi koruyun. Duygusal olarak çok çabuk sıkılacaksınız. Yeni yerler görmek sizi heyecanlandırıyor.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük rutin işleriniz size soluk aldırmayabilir. İş yaptığınız insanlarla duygusal olarak anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı ihmal etmeyin, ona mutlaka zaman ayırın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda veya çocuk alanınızda vaktinizi ayırmak zorunda olduğunuz işler var. Uyumlu yapınızla özel hayatınızda dengeli bir gün yaşamak sizi çok fazla yormayacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önemli işleriniz konusunda aile büyüklerinizden destek veya tavsiye alabilirsiniz. İşlerinizi evden halletmek öne çıkabilir. Bazı işlerinizde sıkılganlıklarınızı çok belli etmeyin

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Moraliniz, rahatınız ve iletişim gücünüz oldukça yüksek. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Sıkılganlıklarınızla keyifli zamanlarınızı bozmamaya özen gösterin.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yuvanızla ilgili düşündüğünüz maddi konulara eğilmenizde fayda var. Kazançlarınıza ve sahip olduklarınıza dair düşündüğünüz planlarınız varsa onları hayata geçirmeye çalışın.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi beklentileriniz ön planda olurken, özel hayatınıza gereken özeni göstermek istemeyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinize karşı olan anlayışınızı biraz daha artırmalısınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Canınız yalnız kalmak isteyebilir. İş hayatınızdaki değişimler ve bu alandaki bazı zorlanmalar işinizi gözünüzde büyütebilir. Yakın çevre iletişiminizde dikkatli olmalısınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenize ayıracağınız vakit artacak. Canınız eve tıkılmak istemeyebilir. Kendinizi dışarıya atacak programlara ihtiyacınız var. Maddi konularda kimseyle tartışmayın.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, kendinize ayıracağınız vakit azalmış durumda. Biraz dinlenmeye çalışırsanız her şey daha güzel olabilir. Planlarınızı organize edin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün daha çok dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınız artarken, çevrenizden alacağınız geri dönüşleri göz ardı etmeden harekete geçin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileniz ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalar gündeminizi meşgul edebilir. Bu aralar önemli planlarınız var ama uygulamaya geçmek için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK