Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BUGÜN ilişki ve para gezegeni Venüs, Kova burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde daha özgür ve rahat bir dönem başlıyor. Bugün, farklı planlar bizi harekete geçirebilir. Enerjimizi kuvvetlendiriyoruz. Dahil olduğumuz gruplar ve organizasyonlarda etkili bir şekilde kendimizi gösterebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizde vaktinizi daha fazla kullanmaya başlayacaksınız. Önemli organizasyonlar içine girebilir, arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkileri daha etkili bir hale getirebilirsiniz

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ilişkilerinizde patronlarınızla olan bağlantılarınız giderek güçlenecek, kendinizi işinizde göstermekten mutluluk duyacaksınız. Zam, terfi gibi bir isteğiniz varsa dile getirin.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yabancılarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi iyi hissedecek, önemli anlaşmalar yapacak, tanıtımlar için olumlu bir süreçte olacaksınız

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Alamadığınız bir borcunuz varsa tahsil edebilirsiniz. Partnerinizin finansal durumunda da sürpriz şanslar devrede olacak. Beklemediğiniz bir maddi olanak sizi mutlu edebilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda güzel etkileşimler altında olacaksınız. Paylaşımlarınızı hızlandırarak karşılıklı sevgi ve saygınızı artırabilirsiniz. Taşınmak için de uygun bir döneme giriyorsunuz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlığınızda güzel gelişmeler var. Kilo alımına dikkat etmelisiniz. İş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendiriyorsunuz. Hem astlarınızla hem üstlerinizle iyi anlaşacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal hayatınız açısından hareketli bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla hayatı daha fazla paylaşmak isteyecek, daha çok dış ortamlarda vakit geçireceksiniz

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boya, badana, tamirat ve tadilat işlerine kalkışmak için uygun bir 3 haftalık zaman içine giriyorsunuz. Evinizde misafir ağırlayabilir, vaktinizi ailevi ortamlarda geçirmek isteyebilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrabalarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenecek. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, bilgisayar ve internet gibi alanlarda güzel ilişkiler sayesinde başarınızı ilerletebilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Para kazanma beceriniz artarken, gezmeye ve teknolojiye daha fazla para harcamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde para bir taraftan gelirken bir taraftan da gidebilir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilere her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Etrafınızdaki kişilere cazip görünebilirsiniz. Alışveriş ve kendinize bakım yapmak için uygun zamanlardasınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün itibarıyla kendinizi sosyal ortamlardan biraz uzaklaştırabilirsiniz. 3 hafta boyunca platonik ve gizli aşklara olan eğiliminiz artacak. Yalnızlığı ve yazmayı seveceksiniz.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN