Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabah ailenizle geçirilecek güzel saatler öğleden sonra yerini hareketli ortamlara bırakabilir. İş hayatınızdaki hızlı oluşumlar kendinizi ailenize vermenizi engelleyebilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişime dayalı birkaç günün ardından, bugün ailenizin yanında biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yakaladığınız dengenin tadını çıkarmaya bakın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız kısa vadeli planlar kafanızdaki para sorunlarını kolaylıkla unutmanızı sağlayabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanın fikirlerini önemsiyorsunuz. Bugün, kafanızdaki kararsızlıkları bir kenara bırakmalısınız. Maddi konularla ilgili değişik planlar içinde olabilirsiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde sizi zorlayan koşullar öğleden sonra lehinize dönecek. Günü eğlenerek tamamlamak isteyebilirsiniz. Ailenize gereken özeni göstereceksiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareketli birkaç günün ardından dinlenmek önem kazanabilir. Evinizde günü keyifli geçirmenin yollarını bulacaksınız. Para harcamalarınız bu aralar hızlanabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Keyfiniz yerine gelmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla yapılacak planları öğleden sonra devreye sokabilirsiniz. Aile hayatınızdan biraz uzaklaşmak size iyi gelecek.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizin için bir yandan aile ortamlarınıza dönük, bir yandan da çok hızlı ve hareketli geçebilir. Kalabalık yerlerde duygularınızı abartarak ortaya koyabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi kazanımlarınız bu aralar hayatınızın merkezinde. Parasal durumunuzu önemsiyorsunuz. Bugün keyifli aktiviteler hayatı daha rahat görmenizi sağlayabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde sevdiğiniz insanla olmak isteyeceksiniz. Hayatınızdaki önemli değişimler devam ediyor. Kendinizi birçok açıdan güçlü hissedeceksiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük işlerinizi düzene koyduktan sonra özel hayatınıza gereken ilgiyi göstereceksiniz. İletişim içinde olacağınız insanlarla keyifli işbirlikleri gündeme gelebilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Keyifle başlayan gününüz öğleden sonra tamamlamak zorunda olacağınız işlerle sürebilir. Fazlasıyla dolu olduğunuz bu dönemde işlerinizi çok iyi organize etmelisiniz.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN