Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları... (28 Mayıs 2017)

    Bugün oluşan Merkür-Neptün olumlu açısıyla, yaratıcı ve sanatsal işlerimizde, başkalarına yardım edeceğimiz konularda şanslı etkiler altında olacağız. Bazı noktalarda tarafsızlığımızı kaybedebiliriz. Bu hafta sonu, hayalperest ve romantik etkileşimler altında olabilir, enerjimizi düşük hissedebiliriz.

    KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün, parasal konularda önemli açılımlarda bulunabilirsiniz. Aklınıza bir şey koyduğunuzda onu yapmadan rahat etmiyorsunuz.

    BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Arkadaşlarınıza yardım edebilir, aynı şekilde onlardan da destek görebilirsiniz. Kendinizi ve yapmak istediklerinizi gözden geçirmelisiniz.

    REKLAM

    İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Söz vermiş olduğunuz bir davet devreye girebilir. Bilinçaltınızı düzenlemeli, bırakmanız gereken kötü alışkanlıklarınız için harekete geçmelisiniz.

    YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Beklenmedik iş toplantıları değişik bir gün geçirmenize neden olabilir. Biraz yanlı ve taraflı davranabilirsiniz. Objektif olmaya çalışın.

    ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Değişik yerler sizi tazeliyor. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Olayları geri plandan takip etseniz bile bugün yardımseverliğiniz yüksek olabilir.

    BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sevdiğiniz insanla yapacağınız bir seyahat planı hayallerinizi süsleyebilir. Yabancılarla yapılacak işlerde her konuya mantıkla yaklaşacaksınız.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Ortak yapılacak para ödemelerinde mantığınız devrede olmalı. İlginizi ortaklaşa yapılacak işlere ve varsa sevdiğiniz insana kaydıracaksınız.

    REKLAM

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İlgi alanınız yapmanız gereken işlere kayabilir. Başkalarıyla yarışmayı seveceksiniz. Bugün, sevdiğiniz insanla iletişiminiz yumuşak ve anlayışlı olabilir.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Eğlenceli konulara yönelebilirsiniz. Ailenizle beraber vereceğiniz kararlar önemli olacak. İş alanlarında kafanıza takılan konuları etraflıca düşünün.

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar kafanızın hızlı ve yaratıcı çalışmasına neden olabilir. Üretkenliğiniz bugün son derece yüksek olacak.

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Telefon trafiğiniz artabilir. Aile hayatınızda bazı noktalarda objektif olmak size kazandırsa bile bugün daha çok yanlı tavırlar içinde olabilirsiniz.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    İletişime dayalı işlerinizde oldukça yaratıcı ve çözümsel yaklaşımlarınız olabilir. Olaylara tek bir açıdan bakmaktan kaçınmanız gerekiyor.

    BUGÜN DOĞANLAR

    Bugün doğduysanız zeki, uyanık, girişken ve inatçı bir kişiliğe sahipsiniz. Olaylardan ve koşullardan çabuk etkileniyorsunuz ve bu da ruh halinize olumsuz yansıyor. Etkili konuşmalarınızla insanların dikkatini çekiyorsunuz. Bu sene, yaratıcı ve kreatif yönleriniz ağır basabilir. Şans sizden yana olacak.

    Hande Kazanova / Gazete Habertürk

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ