Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam On Numara 14 Ocak On Numara sonuçları nedir! On Numara şanslı numaralar neler? 14 Ocak Cuma Mili Piyango On Numara sonuç sorgulama ekranı

    Şans oyunu tutkunları tarafından heyecanla takip edilen 14 Ocak On Numara Çekilişi sonuçları için gözler Milli Piyango İdaresi'ne çevrildi. Yeni yılının ilk haftalarında da en çok araştırılan konuların başında şans oyunları geliyor. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen 14 Ocak 2022 On Numara şans oyunu çekilişinde kazanan numaralar araştırılıyor. Bilindiği gibi Milli Piyango On Numara çekilişleri haftada 2 defa, Pazartesi ve Cuma akşamları saat 20.00'de gerçekleşiyor. İşte 14 Ocak Cuma On Numara çekilişi hakkında merak edilenler...

    ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 14 OCAK 2022: 2, 4, 11, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 33, 37, 40, 44, 58, 60, 61, 62, 65, 69, 75, 76, 80

    ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

    ON NUMARA NASIL OYNANIR?

    Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

    REKLAM

    Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

    Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

    Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

    Sen Seç!

    Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin.

    Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

    Sistem Oyunu!

    Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

    Çoklu Çekiliş!

    Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

    İptal

    Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

    Ne kadar kazanabilirsin?

    On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

    Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Elif Avcı
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ