Derbinin devre arasında ortalık karıştı
Ziraat Türkiye Kupası'nda dün akşam oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin devre arasında, Dirar ile Caner arasında yaşanan gerilimin büyümesini güvenlik güçleri önledi
![Devre arasında ortalık karıştı!](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Tansiyonu hiç inmeyen maçta hakem Fırat Aydınus ilk yarıyı bitirdiği anda soyunma odası koridorunda ortalık bir anda karıştı. Koşarak içeri giren Caner Erkin, Dirar’a çarptı. Sarı-Lacivertli futbolcu, Caner’e tepki gösterdi ve bunun üzerine itiş-kakış yaşandı. O sırada teknik direktör Aykut Kocaman, gerilimin yumuşamasını engellemeye çalıştı. Kargaşa esnasında iki takım teknik heyeti ve oyuncuları arasında itişmeler yaşandı. Araya giren güvenlik güçleri olayların büyümesini önledi.