Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Çağla Şikel, Alişan, Hande Katipoğlu, İnan Ulaş Torun, Ersin Korkut, Ceyhun Fersoy, Turan Özdemir, İrina İvkina ve Zeynep Eronat gibi isimlerin yer aldığı Dostlar Mahallesi dizisi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Dostlar Mahallesi 2. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Dostlar Mahallesi 2. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

DOSTLAR MAHALLESİ 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DOSTLAR MAHALLESİ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Sımsıcak, birbirine bağlı, sevgi dolu insanlardan oluşan bir mahalle. Dedikoducu kuaförü, öfkeli kasabı, delikanlı taksicileri, afacan çocukları, ne ararsan var.

Birbirine siyahla beyaz kadar zıt taksici kardeşler Metin’le ile Çetin’in hem sevgi hem çatışma dolu hikayesi,taksi durağının sahibi ve tüm mahallelinin ablası Neriman Anne’nin zorluklar karşısındaki dimdik duruşu, yetenekli oğlu Çağatay’ın oyunculuk hayalleriyle çelişen gelecek beklentileri, birbirlerine tutunarak ayakta kalan baba kız Hasan ve Bahar’ın hikayesi, Rus aşkını çok sevdiği annesine kabullendirmeye çalışan Selim’in yaptıkları, çapkın, işe yaramaz kocasını hem seven hem terlikle döven Seher’i, bir yandan eltisiyle bir yandan kızının ergenlik bunalımlarıyla uğraşan Füsun’u, başlarına ne dert açarlarsa açsınlar tatlı yaramazlıklar yapmaktan vazgeçmeyen Yamaç’ la Serkan’ın hikayesi Dostlar Mahallesi’nde ekrana geliyor.