Üsküdar'da trafik kazası meydana geldi
Üsküdar'da sivil ekip aracı kontrolden çıkaraki beton bloklara çarptı
![Beton bloklara çarparak durabildiler!](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Üsküdar'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği sivil polis aracı, yolu ayıran beton bloklara çarptı.
Kaza sonrası araç içersinde bulunan 4 polisten üçü yaralandı. Kaza, Üsküdar'da sabah saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye içinde 4 polisin bulunduğu sivil ekip aracının sürücüsü, Acıbadem Metrobüs Durağı yakınlarında D-100 Karayolu'na bağlandığı sırada henüz bilinmeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetti.
Kontrolden çıkan araç yolu ayıran beton bloklara çarparak durabildi. Kaza sonrası svil ekip aracında bulunan 3 polis memuru yaralanırken, araç sürücüsü ise yara almadan kurtuldu.di.