Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Iggy Azalea ve Nick Young'un 2,5 senelik ilişkileri sona erdi. Geçtiğimiz sene haziran ayında nişanlanan ve yakın bir zamanda evlenmeyi planlayan çift yollarını ayırdığını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Avustralyalı genç şarkıcı, ayrılık haberini resmi Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Azalea; 'Ne yazık ki, Nick'i çok sevmeme rağmen ona olan güvenimi yeniden inşa etmek için çok denedim. Ancak başaramadım. Nick'e bundan sonrası için en iyisini diliyorum. Bundan sonraki hayatınızı birlikte geçirmeyi planladığınız birinden ayrılmak asla kolay değil. Ama gelecek yeniden yazılabilir, bugün benimkisi boş beyaz bir sayfa' yazdı.

Ünlü basketbolcu ise Twitter adresi üzerinden yalnızca 'Single' (Bekar) yazarak ayrılık haberini takipçileriyle paylaştı.

Ayrılığın sebebi ise, Nick Young'un Iggy Azalea'yı aldattığını itiraf ettiği videonun internete düşmesi... Geçtiğimiz mart ayında, Young'un Los Angeles Lakers'taki takım arkadaşı D'Angelo Russell, Young'un nişanlısını aldattığını itiraf ettiği videoyu sosyal medyada yayınlayınca kıyametler kopmuştu. Bu nedenle iki oyuncunun arası açılmış, Iggy Azalea ise nisan ayında katıldığı bir programda ayrılık haberlerini yalanlamış ve nişan yüzüğünü göstererek ilişkisinin halen devam ediyor olduğunu söylemişti.

Ancak skandalın medyada geniş yer bulması, ünlü şarkıcıyı iyice zora soktu. Videoyu kaydedip yayınlayan D'Angelo Russell, 'Ben ve Nick, çok yakın arkadaşız. Videyu kaydettiğim için özür diledim. Kimseyi bilinçli olarak üzmek istemedim. İnsanların bana tekrar güvenmesi için zaman geçmesi gerekecek. Bunu biliyorum' diyerek özür dilemişti.Iggy Azalea, geçtiğimiz aylarda bir radyo programında 'Eğer Nick beni aldatırsa onun penisini keserim' demişti.