Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

GAZETE HABERTÜRK

Büyük heyecana sahne olacak karşılaşma öncesinde Beşiktaş takımına yönelik haberler yapan Beşiktaş Love (www.besiktas.lv) sitesi, ünlü isimlere derbi tahminlerini sordu. Ünlüler, ezeli rekabet ve ebedi dostluğun iki tarafı Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanacak karşılaşmanın her şeyden önce dostluk havasında geçmesi dileğini paylaştı ve skor tahminlerini dile getirdi. İşte ünlü isimlerin maç sonucuna dair tahminleri...


Nuri Alço: Bir Beşiktaş’lı olarak banko Beşiktaş diyorum. İçimden geçen skor ise 2-1.Canan Hoşgör: 2-1 Fenerbahçe kazanır.Ümit Erdim: Beşiktaş lige çok formda başladı. Maçı 2-1 kazanacağını düşünüyorum.Feyza Çıpa: 1-1 berabere biter. Bir Fenerli olarak kazanmak isteriz ama zor.Oya Aydoğan: Tahminim Fenerbahçe’nin maçı 2-1 kazanacağı yönünde.Ebru Güzel: Ben karşılaşmayı ev sahibi takım Beşiktaş’ın 1-0 kazanacağını düşünüyorum.Ceyda Ateş: Bir Beşiktaşlı olarak tabii ki takımımın kazanmasını istiyorum. Maçı 3-1 Beşiktaş kazanır.


Tuvana Türkay: Bence Fenerbahçe yine galip gelecek. Skor tahminim 2-1.


Wilma Elles: Beşiktaş’a sempatim var. 2-1 Beşiktaş’ın kazanmasını isterim.Yonca Evcimik: Bu maçın galibi olmaz. İyi bir karşılaşma olsun. 1-1 biter.