www.haberturk.com adresindeki internet haber sitesinde 15 Ağustos 2011 günü saat 09.15.51 itibarıyla yayınlanmaya başlayan haberi hazırlayan, kaleme alan, yayınlanmasında dahli olan herkesi ve yazıya konu açıklamayı yapan kişiyi koordinasyon halinde sergiledikleri bu çirkin saldırı nedeniyle esefle kınıyorum.

Şöhret basamaklarını bir başkasının üstüne basarak tırmanamazsınız.

Ayrıca şöhret hakedildiği oranda saygıdeğer ve kalıcıdır.

Bir tutam tiraj alabilmek uğruna Türkiye'nin değer verdiği bir sanatçıyı karalamaya çalışmak ne saygı duyulacak ne de alkışlanacak bir tutum olamaz.

Hayatım boyunca kimsenin ekmeğiyle oynamadığım gibi nicelerine elimden geldiği ölçüde ve eğer kendim yetemiyorsam da dostlarımdan aldığım desteklerle yardımcı olmayı her zaman yaşam felsefesi edinmiş bir kimseyim.

Emeğe saygım sonsuzdur; bunu beni yakından, uzaktan tanıyan herkes çok iyi bilir.

Bana, aileme, mesleğime, sahip olduğum değerlere yayın yoluyla hakaret eden kişi ve kurumların tümü ile mücadelem hukuki platformda devam edecektir.

Biliyorum ki bu çirkin saldırıyı gerçekleştirenlere en büyük cezayı Türk adaleti ve Türk kamuoyunun vicdanı verecektir.

Benim vicdanım temiz ve rahat çünkü her zaman söylediğim gibi: "herkes kendi kalbinin ekmeğini yer"...

Saygılarımla;
Aysel GÜRSAÇER (Seda SAYAN)

adblock
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.