Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Başrollerini Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır'ın paylaşacağı Kara Yazı, ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. İşte Kara Yazı ilk bölüm fragmanı, dizi hikayesi ve oyuncuları...

KARA YAZI İLK BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Daha küçük bir çocukken kız kardeşlerine annelik yapmaya başlayan, babasına ve üvey annesine kol kanat geren Yaren görev yerini bekleyen bir öğretmen adayıdır. Küçük ve yoksul dünyasında kardeşlerinden başka kimseye yer yoktur. Geçim sıkıntısı ve babasının namus takıntısı arasında sıkışıp kalan Yaren’in hayatı kız kardeşi Derya’nın başına gelen kötü bir olay sonucu alt üst olacaktır.

Mehmet, Karahan Ailesinin tek oğludur. Hayatı boyunca babasından sevgi beklemiş ama hiç görememiştir. Kendi ayakları üzerinde durabilmek için kurduğu kozmetik firmasının başarılı olabilmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Yardım etmek adına attığı adımın hayatını sonsuza kadar değiştireceğinden habersizdir.

Ödül gecesi yaşananlar hem Mehmet’i, hem de Yaren’i dönülmez bir yola sürükleyecek, Uluçınar ve Karahan ailelerini karşı karşıya getirecektir.

KARA YAZI DİZİ HİKAYESİ

Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı.

KARA YAZI OYUNCU KADROSU

Haluk Bilginer Oğuz Karahan karakteri
Emre Kınay Halil Uluçınar karakteri
Zeynep Çamcı Yaren Uluçınar karakteri
Ushan Çakır Mehmet Karahan karakteri
Burak Çelik Erdem Demir karakteri
Gülper Özdemir Derya Uluçınar karakteri
Nilgün Türksever İclal Karahan karakteri
Aslı Orcan Elif Karahan Soydaş karakteri
Leyla Kader İlhan Esma Uluçınar karakteri
Su Burcu Yazgı Coşkun Songül Uluçınar karakteri