Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Özge Ulusoy: Boş konuşanlara inat işimin başındayım

    Evlilik yolunda ilerlediği Hacı Sabancı tarafından bir anda terk edilen Özge Ulusoy büyük üzüntü yaşamıştı.

    Sessizliğe gömülen Özge Ulusoy 'Sadece işimle konuşulmak istiyorum' diyerek televizyonda bir magazin programı sunmaya başlamıştı. Fakat ünlü model ve sunucunun televizyon macerası kısa sürdüğü gündeme gelmişti.. Bu magazin programı sayesinde motive olan, tekrar hayata bağlanan Özge Ulusoy'un aniden işine son verilince şoke olduğu iddia edilmişti.

    Güneş'ten Ahmet Döğen'in haberine göre, önceki akşam Bebek’te arkadaşlarıyla gece kulübünde eğlenen ünlü manken çıkışta gazetecilerden köşe bucak kaçtı. “Geç oldu eve gitmem lazım. Daha sonra konuşuruz” diyen Ulusoy’un soğuk havaya rağmen giydiği mini etek dikkat çekti.

    Özge Ulusoy arkadaşlarıyla mekan çıkışı böyle görüntülendi.

    SÖYLEŞİYİ TERK ETTİ

    Ünlü manken ve sunucu Özge Ulusoy hafta sonu Bursa İnegöl'de bulunan biralışveriş merkezinde düzenlenen söyleşiye katıldı. Ancak günlerce tanıtımı yapılan organizasyona beklenen ilgi gösterilmedi.

    Toplam 34 kişinin olduğu söyleşideki kalabalığın da Bursa'nın yerel gazetecileri ve mağaza sahiplerinden oluştuğu öğrenildi. Yaşanan bu gelişme üzerine organizasyon yetkilileri söyleşi için seyirci toplamak zorunda kaldı.

    Büyük şok yaşayan ünlü manken de 10 dakika kaldığı etkinlik sonrası hızla alışveriş merkezinden ayrıldı.

    "MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR"

    Başarılı sunucu Özge Ulusoy Instagram hesabından, o iddiaları yalanladı.

    Ulusoy, "Arı gibi çalışıyoruz maşallah. Şükrettikçe şükredecek şeyler artıyor... Boş konuşanlara inat işimin başındayım... Bilen de biliyor zate... Kasıtlı zarar verme amaçlı haberlere gülüp geçiyoruz. Meyve veren ağaç taşlanır" mesajını yayınladı.

    İşte Ulusoy'un paylaşımı:

    ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

    Özge Ulusoy (d. 28 Ekim 1982; Ankara), Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması) ikincisi ünlü profesyonel Türk manken, sunucu, sinema ve dizi oyuncusudur.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ